Letní přípravy se účastní nebývalý počet hráčů. V prvním týdnu se jejich počet rozrostl na šestadvacet.

S mužstvem absolvují přípravu brankáři Kraus, Štelmach (Plzeň), Novák (Sparta) a dále obránci Braniš, Čížek, Jelínek, Kameš, Privoznik ( Linec Rak.) a během května by se měl připojit i Lukáš Filip.

Útočníků je v kabině nejvíce: Besser, Černý, Křesťan, Nedorost, Novotný, Pavel, Šinágl, Šulčík (Milevsko), Tvrzník, Vlček, Polák (Plzeň), Culka (Sparta), Setíkovský (Plzeň), Kepl (Plzeň), Hudíček, Martin a Jan Heřmanové (Plzeň), zapojit by se měl i sparťan Mrňa.

Zdaleka to však neznamená, že se někteří ze jmenovaných dostanou do užšího kádru pro 1. ligu. Definitivní podobu soupiska zaznamená až jako obvykle v srpnu, při přípravě na ledě, kdy ještě pravděpodobně, jako každý rok, přijdou ještě jiní hráči.

Smůlu měl v jednom z prvních tréninků Jan Heřman, který si poranil meniskus a musel na operaci.

Mužstvo jako každoročně využívá zejména kopcovitého terénu kolem Berouna k cyklistickým etapám, hodně je využívána i posilovna a hřiště ČL Beroun a také i umělý povrch v Hlinkách. Postupně bude i ve fitness centru TYRAN prokládán na zpestření spinning. Oproti minulým létům naopak odpadá tenis a jízda na kolečkových bruslích.