HK Králův Dvůr – Spartak Vlašim 1:4

Začátek utkání byl opatrný. Oba týmy se více než útoku věnovaly obranné činnosti. Domácí hokejisté se dostali v 8. minutě do vedení, když Vejvoda po kombinaci první pětky doklepl puk za záda Krále. Hosté se dočkali vyrovnání v 17. minutě, kdy si domácí brankář v oslabení smolně srazil nahození od modré do vlastní branky.

Do druhé třetiny domácí vlétli s obrovským nasazením. Jedna šance Králova Dvora střídala druhou. Hosté se často bránili jen za cenu zakázaného uvolnění. Jenže v zakončení se domácím nedařilo, a tak se v 38. minutě po chybičce Králodvorských dostali hosté do vedení, když Matějka proměnil sólo. Ve zbytku druhé třetiny sice měli domácí velký tlak, skóre se ale nezměnilo.

I ve třetí třetině byli aktivnější domácí hokejisté. Jenže hosté znovu předváděli bezchybnou defenzivu, navíc vyráželi k nebezpečným protiútokům. V 53. minutě hosté pojistili vedení, když střela Jermana skončila v pravém horním rohu domácí branky. Ačkoliv se domácí snažili sebevíc na nepříznivém stavu nic nezměnili. Naopak Vlašimští ještě v samém závěru využili hru domácích bez brankáře a Jerman poslal kotouč do prázdné branky. Králův Dvůr tak po porážce klesl v tabulce na sedmé místo.

Králův Dvůr: Pavlů – Prošek, Hamada, Vejvoda, Landa, Křesťan, Veselý, Vaněček, Rendla, Kardoš, Amler, Mareš, Rákosník, Brodan, Klimeš.