Vedoucí Spartak Žebrák přivítal na svém ledě nebezpečný celek HK Příbram 99, se kterým si vcelku lehce poradil v poměru 8:4. O svém vítězství rozhodl Spartak v první a třetí třetině, které vyhrál vždy rozdílem dvou branek, 3:1 a 2:0. Prostřední třetina skončila smírně 3:3.

Střelecky se zaskvěl domácí Foltýn, který si připsal hattrick, dvakrát zamířil přesně Belda a po jedné brance přidali Jícha, Sládek a Bakule. Za příbramský tým skórovali Silbernágl dvakrát a Hanáček a Karnošem jednou.

Druhý tým přeborové tabulky Slavoj Obecnice hostil na příbramském zimním stadionu předposlední Sokol Cerhovice. Ten vydržel s dechem pouze do stavu 2:1 pro domácí a poté bylo utkání ukončeno. Obecnice se tak zapíše do tabulky kontumační výhru 5:0.

Dramatické utkání se hrálo mezi Mníškem a Černošicemi B, které nakonec skončilo 6:7 po třetinách 1:2, 3:3 a 2:2. Branky za Mníšek dávali Šturm 2, Peťovský, Mostecký, Lukáč a Kolář, za vítěze se o góly podělili Slapnička, Nový, Kovařík, Ureš, Krůta, Výrut a Hurka.

O jednu branku méně viděli diváci při zápase Lány – Solopisky, které skončilo smírně 6:6 po třetinách 4:3, 1:2 a 1:1. Domácím pomohli k remíze brankami Martin Karas 2, Michl 2, Stross a Šafránek. V týmu hostů se z branek radovali Šťastný 2, Vácha, Pácl, Kučera a Kovář. Poslední celek tabulky Nové Strašecí měl v desátém kole volný los, tudíž má stále jednobodový deficit.

Fanoušci hokeje si přijdou na své v sobotu. Ale pozor, derby mezi Cerhovicemi a Žebrákem začíná netradičně již v 9:45 hodin. Nezapomeňte tedy před sobotním obědem vyrazit na hořovický zimák povzbudit své oblíbence. Všeobecně se očekává vysoké vítězství Spartaku, ale derby je derby!