Samotný zápas se odehrálo v sobotu na hořovickém zimáku pro názvem „Utkání pro Onkologii“. Hokejovému duelu předcházelo úvodní slovo zástupkyně Města Žebrák Marie Rumpíkové a čestné vhazování provedl sám starosta Města Žebrák Pavel Horázný. „Dále se utkání účastnili zástupci AKESO Holding a.s. (Nemocnice Hořovice a Multiscan) Martina Kulštejnová, která je ředitelkou onkologického centra, dále primář ortopedie Milan Pastucha a manažerka kvality Nemocnice Hořovice Blanka Hošková,“ řekl Marek Potěšil z pořádajícího klubu.

„Jednalo se o speciální utkání, ve kterém chtěl klub HC Spartak Žebrák pomoci onkologicky nemocným lidem, zejména s rakovinou prsu, varlat a prostaty za přispění všech partnerů této akce, kterým bychom chtěli velmi poděkovat! Dovolíme si již nyní říct, že akce splnila svůj účel a celkový vybraný obnos bude znám po dražbě jedinečných dresů, se kterými se odehrál celý zápas. Konečná suma bude veřejně sdělena a následně poukázána na účet Nemocnice Hořovice – onkologického centra,“ netajil se nadšením z povedené akce Potěšil, který dodal: „Chtěl bych poděkovat všem partnerům, kterými byli AKESO Holding a.s., Nemocnice Hořovice, Multiscan, Město Žebrák, Angry Beards, Pivovar Berounský medvěd, Warrior, 211 ZPMV, Kaufland Česko, ReProfi, Rádio Relax a Berounský deník.“

Samotné utkání bylo dlouhou dobu vyrovnané a s větším či menším štěstím zvítězil tým z města automobilky v poměru 3:6 (0:1, 1:1, 2:4), když branky domácího Žebráku vstřelili Mareš, Langer a Jakub Bakule.