Zlonice - Králův Dvůr 0:1 nedohráno

Po vyrovnaném začátku se taktovky chopili hosté, kteří se v 9. minutě dostali do vedení. Králodvorská druhá formace si vytvořila velký tlak a po přihrávce Landy zpoza branky se pohotovou střelou do horního rohu branky prosadil Pichlík. Ve zbytku první třetiny si hosté vypracovali velkou řadu gólových šancí. Jenže Vaněček, Křesťan ani další hosté nedokázali Koukolíčka překonat.

Závěr první třetiny pak přinesl vyhrocené chvíle. Domácí Pospíšil se po střetu s obráncem Petráčkem dožadoval faulu, což rozhodčího nechalo v klidu. Při odchodu do kabin se pak Pospíšil snažil rozhodčímu rázným způsobem vnutit svůj názor, na který hlavní sudí nereagoval, a tak Pospíšil neudržel nervy na uzdě a ranou pěstí zlomil rozhodčímu Novákovi nos. Ten okamžitě utkání ukončil.

O osudu zápasu bude rozhodovat disciplinární komise, která utkání s největší pravděpodobností kontumuje ve prospěch hostů.

Králův Dvůr: Frolík - Rendla, Najman, Šnaidauf, Petráček, Pudhorocký, Brodan, Vejvoda, Landa, Rákosník, Kardoš, Křesťan, Pichlík, Prošek, Vaněček.