Jedním z hlavních lákadel sedmého ročníku Hokejové školy jsou opět hvězdy NHL, které se pokaždé za mladými hráči staví, aby jim předaly své zkušenosti a také rozdaly své autogramy. „V rámci sportovního programu čeká účastníky příprava na ledě, kde si zdokonalí techniku střelby i práci s kotoučem. Součástí kempu jsou i individuální tréninky gólmanů,“ říká tiskový mluvčí Rytířů Lukáš Jůdl.

Vedle pobytu na ledě se hráči rozvíjí i mimo něj. „Pro hokej je důležité, aby se hráč věnoval i jiným sportům, ve kterých lze rozvíjet své další schopnosti. Účastníky kempu proto čeká i tzv. suchá příprava, která zahrnuje různorodé sportovní aktivity. To znamená fotbal, basketbal, hokejbal či plavání. Po celou dobu se všem věnuje náš tým, takže je o účastníky skvěle postaráno,“ doplňuje Jůdl s tím, že kapacita Hokejové školy je i letos vyčerpána.

Na to ale klub reagoval zajímavou novinkou. Od letošního léta totiž pořádá o srpnových sobotách a nedělích víkendové kempy.

„I tady je kapacita omezena, ale máme ještě volná místa. Tyto kempy jsou určeny pro hráče od ročníku narození 2006 až 2013, pro hráče i gólmany. Program je velmi podobný tomu, jaký je na Hokejové škole,“ říká na závěr Jůdl.

Veškeré informace naleznou rodiče na oficiálním klubovém webu www.rytirikladno.cz. Kempy Rytířů nejsou určeny jen pro hráče z kladenské organizace, ale pro všechny, kteří mají o letní tréninkové jednotky zájem. Často tak na Kladno přijíždí mládež z Prahy, Berouna, Rakovníka i dalších míst republiky, i ze zahraničí.

Pivní maraton 2011
Z ARCHIVU: Maraton vyhrál ten, kdo rychle vypil čtyři piva