Vraťme se ještě k hattricku proti Mladé Boleslavi. Musel jste při tréninku v týdnu něco přinést do kabiny?
Hattrick mě bude stát basičku, kterou přinesu až na nejbližší domácí zápas. Doufám, že bude po utkání co oslavovat.

V jaké náladě jste po výhře v Mladé Boleslavi odjížděli do Slaného, bylo tam odhodlání opět vyhrát?
Motivace proti Slanému byla veliká, i přes to, že jsme věděli, že jsou momentálně v dobré formě. Známe tam pár kluků, kteří nás po minulé sezoně opustili a nyní působí tam. Navíc je vede pan Kameš, který nás před dvěma lety také trénoval. To bylo ještě takové malé zpestření zápasu.

Asi to bylo divočina. Jak se to gólově vyvíjelo?
Měli jsme super vstup do utkání, vedli jsme o dvě branky, ale soupeři se ještě v první třetině podařilo vývoj zápasu otočit. Poté už jsme jen dotahovali skóre. Každopádně náš výkon bych zhodnotil i přes prohru jako solidní.

Stojí za zaznamenání nějaký gólový počin?
Za zmínku rozhodně stojí bodový příspěvek Šimona Sagana (2+1) a Tomáše Bréma (0+3).

Zdá se, že výkony Králova Dvora jdou pomalu nahoru, na co lze diváky pozvat na další domácí zápas?
Od zápasu s rezervou Mladé Boleslavi jdeme opravdu výkonnostně nahoru, tam měl lví podíl na výhře především náš brankář Jirka „The Wall“ Krejčí. V neděli ve Slaném jsme zas dokázali nastřílet šest branek. Více gólů jsme tuto sezonu zatím v jednom zápase nedali, ale na body to bohužel nestačilo.
V nejbližším domácím duelu poměříme síly s Černošicemi, je to jeden z top týmů této ligy. Hrajeme v sobotu 8. prosince od 17 hodin na zimním stadionu v Berouně. Za HK bychom byli všichni moc rádi, kdyby nás přišli podpořit všichni naši fanoušci a příznivci v co největším možném počtu. Nebude to snadné, ale budeme se snažit překvapit a proti silnému rivalovi urvat nějaké body. Potřebujeme je totiž jako sůl!

Hokejisté Spartaku Žebrák porazili Velc Žilina 6:4.
David Novák: Chceme soutěž vyhrát a dojít nejdál v play-off