Karel Najman (HC Berounští Medvědi): Byl to těžký zápas, v němž se střetly dva celky, které jsou v tabulce vedle sebe. Byl to zápas o šest bodů. My jsme samozřejmě rádi, že jsme ve finále uhráli dva body. Benátky jsou dravý a důrazný mančaft, který hraje náročný hokej. Věděli jsme, že to nebude nic jednoduchého. Druhá třetina nám vyloženě nevyšla. Kdybychom tam byli trošku lepší, tak jsme možná utkání vyhráli v základní hrací době. Na druhou stranu vzhledem ke zdravotnímu stavu, v jakém dnes byl náš tým, mají pro nás dva body cenu zlata. Spousta kluků je nemocná, a to samozřejmě bere síly. V podobném stavu jsme hráli již v Šumperku. Jak říkám, jsme rádi za dva body. Ve druhé třetině bylo vidět, že nám schází síla. Každý člověk ví, že když se potácí mezi nějakou nemocí a zdravím, není to optimální a se to náročné. Soupeř byl určitě důraznější, nám chyběla šťáva. Ve třetí třetině jsme se ale opět zvedli. Určitě to byl zápas ovlivněn tím, že kluci nejsou fit. Klobouk dolů, že našli morální sílu, dokázali vyrovnat a šli za tím až do konce a na penalty, i když je to loterie, jsme uhráli dva body.

Milan Černý (HC Benátky nad Jizerou): Mrzí nás, že jsme neudělali více než jeden bod. Po třech bodech jsme sahali, když jsme ve třetí třetině přežili dlouhé oslabení, ale pak jsme udělali hloupou chybu, kterou budu chtít vidět na videu ještě jednou, a z toho soupeř vyrovnal. To byla první věc, která nás mrzí. A pak dlouhá přesilovka čtyři na tři v prodloužení, kterou jsme neproměnili. To jsou dva momenty, kdy jsme zápas mohli přetočit k nám. A penalty jsou penalty. Názor, že bychom soupeře válcovali dravostí, tak úplně nesdílím. Koukám na mužstvo vždy trochu kritičtěji. Gólmany máme slušné, dobré výkony se od nich čekají. Měli jsme větší strach z přesilovek Berouna. Posledně z nich dali tři góly. To jsme, dá se říct, eliminovali, až na jednu. Mrzí mě ta situace, kdy jsme si nechali vyrovnat na 2:2. Jinak nevím, jestli jsme byli o tolik dravější. Na druhou stranu dát dva goly venku není moc. Třeba jsme dravostí mohli přidat nějaké další.