Mělnickým přemožitelem se stal Lev Benešov, který se tak posunul na třetí místo se stejným bodovým ziskem. Hosté před utkáním řešili akutní nedostatek obránců a na led vyjel i trenér Boháček. Svoji druhou pozici ztratil také HC Příbram. Ten si jel pro body na led Černošic, ale až nečekaně hladce inkasoval šest gólů. Příbramští tak klesli na čtvrtou pozici. Novým lídrem jsou po čtyřech kolech Velké Popovice, kterým stačilo v Poděbradech nastřílet tři góly a žádný neinkasovat. Na devítibodové trio Mělník, Benešov a Příbram mají bod k dobru. Prvních tří bodů a opuštění posledního místa se dočkal HC Rakovník, který ve vyrovnaném a bojovném utkání uhájil těsné vítězství 5:4 proti HK Lev Slaný.

Krajská liga, 4. kolo

HC Poděbrady – Sj V. Popovice 0:3
Branky: 6. Mocek, 10. a 23. Braniš. Rozhodčí: Švejda – Holec, Marvan. Vyloučení: 6:11. Využití: 0:1. Třetiny: 0:3, 0:0, 0:0.

HC Lev Benešov – Junior Mělník 3:1
Branky: 21. Holeš, 56. Fedoročko, 60. Janák – 59. Nový. Rozhodčí: Slaba – P. Karda, Zb. Karda. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Třetiny: 0:0, 1:0, 2:1.

SK Černošice – HC Příbram 6:2
Branky: Hoffmeister 2, Šalamoun, Sem, Mráz, Urbančík – Flieger, Širl. Rozhodčí: Novák – Mrázek, Pacovský. Vyloučení: 5:4. Využití: 3:1. Třetiny: 2:0, 3:2, 1:0.

HC Jesenice – Rytíři Vlašim 2:5
Branky: 43. Novák, 56. R. Formánek – 10. Kočí, 15. a 25. Dušek, 18. Burda, 27. Jaeger. Rozhodčí: Hruška – Zb. Karda, P. Karda. Vyloučení: 12:10. Využití: 1:2. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:3, 0:2, 2:0.

BK M. Boleslav B – FK Králův Dvůr 3:5
Branky: 11. Bartoš, 24. J. Protivný, 58. M. Protivný – 4. Véber, 29. a 36. Tolkner, 45. Hamada, 60. Rendla. Rozhodčí: Pokorný – Štechmüller, Dosoudil. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:2. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:2.

HC Rakovník – HK Lev Slaný 5:4
Branky: 12. Zuska, 12. 33. a 55. Mikeš, 29. Bauer – 10. a 52. Kubinčák, 13. Žilík, 23. Bednár. Rozhodčí: Slaba – Lohr, Nevařil. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. Třetiny: 2:2, 2:1, 1:1.

1. Velké Popovice 4 3 0 1 0 19:6   10
2. Mělník 4 3 0 0 1 15:10  9
3. Benešov 4 2 1 1 0 16:13  9
4. Příbram 4 3 0 0 1 12:10  9
5. Černošice 4 2 1 0 1 21:12  8
6. Jesenice 4 2 1 0 1 17:17  8
7. Králův Dvůr 4 2 0 0 2 18:22  6
8. Vlašim 4 1 1 0 2 13:14  5