Předchozí
1 z 7
Další

SK Černošice – HC Lev Benešov 12:0 (3:0, 5:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 8. Brejcha (Krudenc), 9. Brejcha (Vladyka), 11. Pulkrab, 23. Vlček (Loskot, Novák), 25. Brejcha (Šalamoun, Zuska), 30. Vlček (Bláha), 33. Šalamoun (Brejcha), 35. Vlček (Bláha), 43. Vlček (Loskot, Novák), 44. Brejcha (Pulkrab), 48. Šalamoun (Vladyka, Frolík), 50. Jobek (Hofmeister, Frolík). Vyloučení: 8:8 + J. Zderadička (BEN) 10 min.. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Hruška – Pokorný, Římal.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Hráči Benešova nám hodně pomohli v první třetině svojí nedisciplinovaností, když hodně faulovali. První třetina skončila 3:0 a bylo rozhodnuto. Náš tým hrál v klidu a postupně se ze zápasu stala trochu až exhibice. Díky hráčům za perfektní přístup až do konce utkání.

Michal Kaňka (hráč HC Lev Benešov): Začali jsme strašně nedisciplinovaně, na začátku byla spousta vyloučení a takový tým, jako jsou Černošice, to dokáže využít. Až do stavu 3:0 jsme hráli pořád v oslabení, takže se někteří hráči ani pořádně nedostali do hry. Tým jako Černošice už si to za takového stavu nenechá utéct. Ještě jsme se snažili s tím něco udělat, ale bohužel jsme hned na začátku druhé třetiny dostali blbý gól z úhlu a bylo po zápase. Potom už jsme dali prostor i druhému gólmanovi a mladým hráčům. Dopadlo to, jak to dopadlo.

Hokejisté Černošic si po utkání vysokou výhru náležitě užívali:

HC Benátky nad Jizerou B – HC Hvězda Praha 4:5 (1:2, 2:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 12. Kusý (Macura), 21. Hejňák (Macura), 32. Němeček (Kusý), 57. Kusý – 14. Procházka (Klepáček, Šnaidauf), 18. Klečka (Hradil, Poljanyčka), 23. Hradil (Chvála), 25. Poljanyčka (Klečka), 60. Hradil. Vyloučení: 8:6 + Horáček 10 min. a Švach (oba BNJ) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Jecelín – Bašus, Soukup.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Domácí na nás vlítli a po zásluze vedli 1:0 hned z první vážnější akce v naší obranné třetině. Po buly jsme zaspali a inkasovali. Pak se začalo vylučovat, nás do zápasu dostaly přesilovky a skóre jsme ještě v první třetině otočili. Druhá třetina byla opět nastavená ve stejném trendu a bylo hodně vyloučení. Domácí hned na začátku třetiny srovnali na 2:2, my potom odskočili na 4:2, ale ještě jsme inkasovali na 4:3. Třetí třetinu chci vyzdvihnout, byla nejlepší jak z naší strany, tak ze strany domácích. Opravdu se hrál hokej, bylo to nahoru dolů a šance střídala šanci. Tři minuty před koncem domácí srovnali na 4:4, ale já musím vyzdvihnout naše hráče, že tomu šli naproti a po obdržené brance si vytvořili veliký tlak. Po zásluze jsme byli odměněni a dali jsme rozhodující gól zhruba dvacet sekund před koncem, což bylo skvělé. Chci klukům poděkovat, těšíme se na další utkání. Čeká nás nepříjemný soupeř ze Žabonos.

HK Králův Dvůr – HC Slavoj Velké Popovice 2:7 (1:4, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 16. Krásl (Šťastný), 36. Březina (Veber) – 7. Maňas (Voska), 11. Maňas (Sup), 12. Voska (Dulovec), 15. Synáč (Hradil), 21. Vacek, 42. Hradil (Freisler), 46. Vacek (Málek). Vyloučení: 6:8. Využití: 0:1. Rozhodčí: Hrčka – Dyk, Matějček.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Viděl jsem zlepšení. Trochu jsme si to srovnali v hlavách a vytvořili jsme si šance. Popovice jsou ale kvalitní tým, když se sejdou, tak to v nich hokejově je. My jsme se snažili, ale neproměnili jsme pár šancí. Pak jsme ještě dostali šanci při hře pět na tři, jenže jsme se spíš trápili. Musíme to ještě všechno doladit, bude to trvat.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně a již v první třetině jsme si vybudovali rozhodující náskok. Od druhé třetiny herní tempo polevovalo a my jsme se přizpůsobili soupeři. Myslím, že vzhledem k vývoji utkání byly některé momenty ze strany domácích zbytečně vyhrocené. Za výhru jsme rádi, ale pořád je na čem pracovat. 

HC Poděbrady – HC Žabonosy 5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 7. Tuma (Rindoš, Jelínek), 19. Tuma (Rindoš, Čapek), 37. Bartoň (Vošta, Rindoš), 53. Čapek (Karoch, Rindoš), 60. Jelínek (Tuma, Rindoš) – 3. Kubát (Kráčmar), 14. Kedršt (Smejkal), 22. Kubišta, 44. Smejkal (Kedršt). Vyloučení: 6:8 + Čapek (POD) do konce utkání. Využití: 1:0. Rozhodčí: Čáp – Kratochvíl, Tasch.

Jiří Honz (trenér HC Žabonosy): Zápas se pro nás vyvíjel celkem pozitivně, stále jsme vedli a soupeř musel dotahovat. Půlku první třetiny jsme hráli ve čtyřech, ale ustáli jsme to. Ve třetí třetině jsme opět šli do vedení, Poděbrady ale vyrovnaly. Po vyhraném buly dvacet sekund před koncem jsme nedokázali dostat puk ven a dostali jsme rozhodující branku. Bohužel. Klukům patři dík za bojovnost a celkem dobrou hru.

BK Mladá Boleslav B – SC Kolín B 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 35. Málek (T. Kadeřábek, Prokop) – 5. Hyšpler (Bandy), 14. Martínek (Semirád), 31. Svoboda (Křeček, Hyšpler), 60. Semirád. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Zahradníček – Toman, Holec.

Jiří Klikar (trenér BK Mladá Boleslav B): Zápas se mi nehodnotí dobře, protože jsme prohráli. V první třetině to bylo od nás ospalé, byli jsme všude pozdě, všechno nám trvalo. Tam jsme si zápas prohráli. Od druhé třetiny už byl výkon lepší a měli jsme více ze hry. Byl to již vyrovnaný zápas. Chci pochválit Dana Tomana v bráně, který v první třetině chytil dost gólových šancí soupeře a držel si tento standard po celých šedesát minut.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Do Boleslavi jsme jeli s cílem odčinit první porážku s Kutnou Horou, což se nám povedlo. První třetina se nám herně povedla a po zásluze jsme šli do kabiny s vedením 2:0. Ve druhé třetině nás soupeř zatlačil a vytvářel si spoustu brankových příležitostí. My odolávali a navíc jsme z protiútoku vstřelili třetí branku, takže se nám dobře dýchalo. Třetí třetina už byla o tom snažit se udržet dvougólový náskok a jednoduchou hrou to dotáhnout do vítězného konce. To se nám podařilo.

HC Čáslav – SK Sršni Kutná Hora 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 17. Petržilka (Krpata, Svoboda), 28. Kapec (Kůrka, Florian), 34. Krpata (Sladký, Florian) – 18. Dytrych (Jiráň, Beran), 52. Kadlec. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. Rozhodčí: Rulíček – Schaffer, Louda.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Chtěli jsme od začátku utkání hrát aktivně a napadat soupeře dvěma hráči. Bohužel jsme měli pomalý pohyb a soupeře se nám nedařilo dostávat pod tlak. Od druhé třetiny jsme organizaci hry upravili a dařilo se nám zachytávat rozehrávku soupeře. Z toho jsme měli šance a vynutili si tlak. Dali jsme dvě branky v přesilových hrách. Ve třetí třetině nás dobře hrající soupeř zatlačil. Určitě jsme nechtěli pouze bránit dvoubrankový náskok, ale soupeř nás velmi agresivně napadal u nás v pásmu a měli jsme problémy s naší rozehrávkou. Postupně jsme se ale vrátili do hry a konec utkání už jsme kontrolovali. Výborný výkon podal Dan Zelenka v brance. Pozitivem je, že máme tři vyrovnané pětice, každá se za úvodní dvě kola prosadila i střelecky.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Ztráta bodů nás samozřejmě mrzí. Zápas začal hodně opatrně z obou stran a první třetina byla vyčkávací. Ve druhé nás Čáslav zatlačila a využila dvě přesilovky. Nám se povedlo dát gól z jedné, pak jsme měli šancí dostatek, ale soupeři výborně zachytal gólman. Musím ho vyzdvihnout. Ve třetí třetině jsme byli o něco lepší, ale už jsme s výsledkem nedokázali moc udělat. Bohužel prohra.

HC Rakovník – HK Lev Slaný 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 20. Ságner (Vlk), 23. Karfus (Macháček, Lev), 44. Lev (Šíma), 45. Kounovský (Hegenbart), 49. Ságner (Kovařík, Kos) – 31. Kulich (Suda), 49. Borkovec (Čermák, Vodička). Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Rozhodčí: Jaška – Borkovec, Karda.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Opět jsme měli oslabenou sestavu a hráli jsme jen na dva klasické obránce. I tak jsme ale podali výborný výkon od gólmana po posledního hráče v poli. Slaný jsme jasně přehráli a zaslouženě jsme zvítězili. Divákům se musel zápas líbit. Předvedli jsme kombinačně hezké akce a mohli jsme dát ještě víc gólů.

Michal Kazatel (trenér HK Lev Slaný): Odehráli jsme těžký zápas, soupeř velmi dobře bruslil a kombinoval. V úvodních deseti minutách jsme se jen těžko dostávali do tempa a hra byla v režii soupeře. Přesto jsme po dvou třetinách drželi nadějný výsledek, o který jsme ve třetí třetině během minuty přišli, když soupeř dvěma góly odskočil a zbytek utkání si pohlídal. Zasloužené vítězství soupeře, kterému gratuluji.