Předchozí
1 z 8
Další

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 5. únoru 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 5. únoru 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 5. únoru 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 5. únoru 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 5. únoru 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 5. únoru 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

HC Rytíři Vlašim – HC Lev Benešov 12:4 (3:0, 4:1, 5:3)

Branky a nahrávky: 3. Kratochvíl (Bauer), 13. Kratochvíl, 17. Bauer (Florián), 22. Strnad, 30. Bauer (Florián), 31. Vondráček (Cerk, Herwig), 40. Vondráček (Cerk), 47. Strnad (Kořánek), 52. Kronus (Strnad), 52. Kratochvíl (Zelingr, Florián), 53. Cerk, 54. Bauer (Kronus, Pessr) – 33. Borek (Polesný, Blicha), 46. Blicha (F. Zderadička, Polesný), 47. Sládek (Kotýnek), 50. Sládek (Procházka, Holánek). Vyloučení: 6:3. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Hrčka – Havel, Čajan.

Zdeněk Procházka (trenér HC Rytíři Vlašim): Je to boží! Zápas jsem si strašně užil. Diváci byli úžasní, už půl hodiny před zápasem tady byly davy, což jsem naposledy zažil, když jsem hrál v Hradci. Do poslední minuty jsem ale mlčel, protože jsem tomu nevěřil. Na šest měsíců jsme nyní okresní město Benešovska.

Jiří Holšán (trenér HC Lev Benešov): Tohle jsme nečekali nikdo, jsme z toho zklamaní. Pro diváky ale pěkný zápas, padlo 16 gólů. Bohužel jsme umřeli na individuální chyby. Pořád jsme po první třetině věřili, že když dáme kontaktní gól, tak se vrátíme. Nějaké šance jsme měli, bohužel jsme ale nebyli produktivní a dělali mnoho chyb. Ve třetí třetině se hrál hurá hokej. Nerespektovali jsme ale základní pravidla. S tím se ani přebor hrát nedá.

Rytíři Vlašim zválcovali v derby Benešov 12:4
Dva hattricky i demolice v derby. Rytíři zpráskali Lvy dvanácti góly

HC Junior Mělník – HC Benátky nad Jizerou B 5:3 (0:1, 2:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 31. Štrombach (Šícha), 40. Cafourek (Štrombach), 44. Bílek (Macek), 57. Macek (Bílek), 60. Macek – 15. Kusý (Husák), 23. Horáček (Švejda, Zejda), 38. Kusý (Hejňák). Vyloučení: 5:9 + Vernek (MĚL) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Doubek – Borkovec, Mbumaston.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): Pro nás určitě důležitá výhra, která nám zajistila předkolo. Benátky jsou nepříjemný soupeř, bylo to klasické derby, trochu vyhecované, ale to k tomu patří. Výhra se nerodila lehce, prohrávali jsme 0:2 a 1:3, ale ukázala se síla týmu. Nepříznivý výsledek jsme otočili a zaslouženě vyhráli. Kluky chválíme, jak zápas zvládli a odbojovali. V posledním kole zabojujeme na Hvězdě o lepší pozici do předkola.

HC Spartak Žebrák – HK Králův Dvůr 8:3 (2:0, 3:2, 3:1)

Branky a nahrávky: 11. Bakule (Arnošt), 19. Langer (Komínek, Belda), 35. Kostka, 36. Komínek, 39. Jícha (Arnošt), 42. Bakule (Malý), 46. Šmíd (Kostka), 59. Kostka – 23. Piovarči (Veselý), 40. Pánek (Pokorný), 43. Šťastný (Deniger, Halfar). Vyloučení: 8:5 + Novák (ŽEB) 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 2:0. Rozhodčí: Jaška – Zlatohlavý, Dyk.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): V okresním derby jsme chtěli soupeři utkání co nejvíce znepříjemnit a pokusit se mu vrátit porážku. Začátek utkání jsme rozehráli velice dobře a ujali jsme se vedení 2:0. Ve druhé části jsme vedení ještě zvýšili a zápas dostáhli do vítězného konce. Musím všechny hráče pochválit za obrovské nasazení a bojovnost po celé utkání, což vedlo k zisku bodů.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Sezona se chýlí ke konci a my bychom stále mohli vybojovat účast v předkole play-off. Zatím se nám to ale moc nedaří. Žebrák hrál velice dobře, bojoval a šel si za vítězstvím. Zaslouženě získal tři body.

HC Slavoj Velké Popovice – SK Černošice 5:8 (1:4, 2:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 18. Hradil, 28. Hradil, 36. Vacek (Braniš, Žoha), 42. Hradil (Petráček), 51. Petráček (Rejna, Formánek) – 4. Loskot (Jobek, Malík), 7. Malík (Loskot), 8. Staněk (Hofmeister), 15. Loskot (Jobek, Novák), 25. Loskot (Malík, Novák), 38. Jobek (Hofmeister, V. Krudenc), 43. Loskot (M. Krudenc, Staněk), 60. Jobek. Vyloučení: 8:8 + Žoha (POP) a Brejcha (ČER) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:2. Rozhodčí: Hruška – Noga, Tasch.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Stejně jako minulý týden tak i teď utkání ovlivnila první třetina, ve které jsme čtyřikrát inkasovali. Potom jsme sice začali stahovat, ale když jsme se dostávali na dostřel, přišla vzápětí naše chyba a soupeř opět odskočil. V tomto ohledu to bylo stejné jako ve Slaném. Kluci zaslouží pochvalu, že po velmi nepovedeném úvodu zápas nezabalili. Dřeli, bojovali, ale chybí nám víc klidu v rozehrávce a pereme se s koncovkou. Ale i tak Černošice zvítězily zaslouženě a byly hokejovější. Máme před sebou poslední zápas základní části a rádi bychom bodovali.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Jsme rádi, že jsme zápas ve Velkých Popovicích zvládli na jedničku. V oslabené sestavě se třemi juniory to tým odmakal a zvítězil. Byl to zápas o první příčku, a tak tam bylo hodně nervozity. Výsledek 8:5 trochu připomíná házenou a ukazuje, že si to kluci rozdali na férovku. Bylo tam ještě dost nevyužitých šancí. Nám vyšla výborně první třetina a to rozhodlo.

SC Kolín B – HC Žabonosy 3:4pp (2:1, 1:0, 0:2 – 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Vyvial (Lederer), 12. Vaňkovský (Hanuš), 40. Lederer (Kozák, Svoboda) – 7. Mejzr (Smejkal, Hlaveš), 47. Mejzr (Smejkal), 53. Černý (Hlaveš), 65. Mejzr (Kubišta, Smejkal). Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Rozhodčí: Doubek – Borkovec, Mbumaston.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Derby bohužel dopadlo se špatným koncem pro nás. Bohužel jsme neudrželi vedení 3:1 po dvou třetinách. Nedokázali jsme to ve třetí třetině překlopit na naši stranu pojišťovacím gólem na 4:1. Místo toho jsme bohužel inkasovali na 3:2 a potom vyrovnávací gól sedm minut před koncem. Nemyslím, že vyhrál lepší, ale šťastnější.

Jiří Honz (trenér HC Žabonosy): Minulý týden jsme sehráli tři velmi těžká utkání a pro naše starší mužstvo to byla velká zátěž. Celý zápas jsme dotahovali náskok domácích, udělali jsme chyby a dostali dva góly. Třetí jsme dostali v závěru druhé třetiny a nevypadalo to s námi dobře. Do třetí třetiny jsme zredukovali a upravili sestavu a podařilo se nám vyrovnat. V prodloužení jsme měli štěstí, brankář měl několik výborných zákroků a potvrdilo se "nedáš, dostaneš". Martin Mejzr potvrdil výborný výkon a svým třetím gólem rozhodl. Dík patří všem hráčům.

SK Sršni Kutná Hora – HC Poděbrady 6:9 (1:4, 3:1, 2:4)

Branky a nahrávky: 16. Beran (Švejda), 23. A. Kadlec (J. Kadlec, Beran), 27. Beran, 30. J. Kadlec (Jelínek), 53. Havelka (A. Kadlec), 54. Jelínek (Jiráň) – 5. Tuma (Hlinka), 6. Bartoň (Kejdana, Rindoš), 16. Kubát (Mrkus, Bartoň), 19. Kříž (R. Verbík, Tuma), 27. Rindoš (Kejdana), 45. Čapek (Hlinka, Tuma), 48. Tuma (Čapek, Kubát), 51. Rindoš (Bouřil, Kejdana), 59. Sladký (Mrkus, Kubát). Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. Rozhodčí: Malík – Buček, Bejda.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Měli jsme hodně špatnou první třetinu, ta se nám vůbec nepovedla a soupeř nám v ní odskočil na 1:4. Ve druhé třetině jsme byli lepší a podařilo se nám snížit, i když soupeř přidal jeden gól. I tak to bylo 4:5 po dvou třetinách a do třetí jsme šli hodně nabuzení, že zápas zvládneme. Na začátku jsme měli nějaké šance, které jsme nedali, ale pak nám soupeř ujel do rychlého brejku a dal na 4:6. To nás zlomilo, už to bylo těžké. Zápas se nám zkrátka nepovedl. Dali jsme šest gólů, což je dobré, ale nemůžeme dostat devět. S tím se vyhrát nedá. Teď před sebou máme poslední venkovní zápas s Žabonosy a pak play-off. Uvidíme, jak to dopadne.

HK Lev Slaný – HC Hvězda Praha 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 16. Ujfaluši (Sekerka), 23. Čermák (Borkovec, Rendla), 31. Čermák (Sekerka, Ujfaluši), 37. Sekerka (Čermák, Ujfaluši), 58. Sekerka (Ujfaluši) – 15. Jurak (Procházka, Šnaidauf), 22. Velas (Procházka, Strnádek). Vyloučení: 8:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Hruška – Karda, Kazatel.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): V posledním domácím utkání před play off jsme přivítali tým pražské Hvězdy. Soupeř od začátku dobře bruslil a v první třetině měl mírně navrch. Od druhé třetiny jsme se vrátili k naší trpělivé, zodpovědné hře a obrázek hry se začal obracet v náš prospěch.To jsme vyjádřili dvougólovým rozdílem na konci druhé třetiny. V závěrečné třetině jsme pátý gól dali při soupeřově hře bez brankáře. Utkání se povedlo našemu druhému útoku, jehož hráči se podělili o všechny naše góly. V bráně dnes dostal přednost Vojta Jaňour, abychom se před play off přesvědčili o jeho formě z minulých utkání. Nezklamal a svým výkonem náš tým podržel. Samozřejmě výhra je práce celého týmu a fanoušci na stadiónu viděli, že hokej hrát umíme a chceme v závěrečné fázi soutěže dojít co nejdál. Teď už budeme jenom trénovat a čekat na jméno soupeře do předkola.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Věděli jsme, že stojíme proti jednomu z nejlepších týmů soutěže, ale zápas jsme začali velmi dobře. Byli jsme aktivní, vytvářeli jsme si šance a byli jsme to my, kdo otevřel skóre. Pak jsme udělali jedinou chybu v první třetině a domácí to potrestali. Druhá třetina se odehrávala ve stejném duchu. My diktovali hru, šli jsme do vedení, ale hned v dalším střídání jsme inkasovali na 2:2. Z naší chyby ve středním pásmu šel soupeř do přečíslení a prohrávali jsme 2:3. Domácí pak měli dvě přesilovky po sobě a druhou krásně proměnili na 2:4. Ve třetí třetině to byla hra na jednu bránu, ale efektivita naší střelby bohužel nebyla tak dobrá, možná chybělo i štěstí. Domácím se navíc skvěle rozchytal gólman, který skvěle pochytal i střely, které vypadaly, že by mohly skončit gólem. Bohužel jsme skončili bez bodů a s prohrou 2:5. Domácí ukázali neuvěřitelnou efektivitu. My udělali čtyři chyby a čtyřikrát jsme inkasovali. Pátý gól jsme dostali v powerplay. Do play-off musíme určitě zlepšit koncovku, to je jediné, co potřebujeme. Koncovku a větší důraz v zakončení. Těšíme se na další zápas, ve kterém přivítáme Mělník.