Ml.Boleslav B - HK Králův Dvůr 4:3

Králodvorští hokejisté do zápasu doslova vlétli a již po 65 vteřinách je poslal do vedení Pichlík. V 6. minutě hosté vedli již 2:0, když se ve dvojnásobné početní výhodě prosadil králodvorský kapitán Matula. Poté se hra vyrovnala a v 15. minutě Mladá Boleslav snížila po střele Kejmara. Poté měli hosté mírnou převahu, přesto se domácí dočkali vyrovnání. Ve 32. minutě Vítkovského prostřelil Rudzan. Králův Dvůr ovšem po chvilce šel opět do vedení, když přihrávku Matuly zužitkoval Najman. Stav 2:3 platil i po druhé třetině.

Ve třetí části měli sice hosté mírně navrch, jenže se nevyvarovali chyb v obraně a domácí trestali. V 51. minutě vyrovnal na 3:3 Švejda a tentýž hráč o tři minuty později dokonce poslal Mladou Boleslav do vedení. To ovšem hosty vyburcovalo a ve zbytku zápasu si Králův Dvůr vypracoval velký tlak. Jenže hosté neproměnili několik velkých šancí. Nápor Králova Dvora vrcholil ve hře bez brankáře, při které se hostům podařilo vyrovnat, rozhodčí Novák ale vzhledem k nepřehlednosti situace gól nepostřehl. Po velice dobrém výkonu se tak nakonec Králův Dvůr vracel domů bez bodů.

Branky: Švejda 2, Kejmar, Rudzan – Pichlík, Matula, Najman. Vyloučení: 8:3. Využití: 0:1. Rozhodčí: Novák, Mrázek, Pacovský. Diváků: 30. Třetiny: 1:2, 1:1, 2:0.

Králův Dvůr: Vítkovský – Rendla, Rákosník, Petráček, Vejvoda, Klimeš, Pichlík, Šniadauf, Křesťan, Najman, Kardoš, Prošek, Amler, Brodan, Landa, Pudhorocký, Matula.