Králův Dvůr – Jesenice 5:0

V úvodní desetiminutovce byli aktivnější hosté, kteří dobře bruslili a nebezpečně napadali. Jeseničtí si také vypracovali pár velkých šancí. Do vedení se ale dostali Králodvorští, když střela Najmana změnila směr o nohu jednoho z hostujících hráčů. Jesenice měla převahu až do 12. minuty. Pak se karta obrátila a hrozili především domácí. Ani oni ale velké šance neproměnili.

V úvodu druhé části mohl vyrovnat Patera, sólo ale neproměnil. Důležitý moment pak přišel ve 26. minutě. Hostům se zranil výtečně chytající gólman Sejrek a do branky musel náhradník Hinz. Domácí poté byli aktivnější a ve 34. minutě zvýšili na 2:0, když se po přihrávce zpoza branky trefil zblízka pod břevno Rendla.

Jestliže dvě třetiny se hrál vcelku vyrovnaný hokej, třetí třetina jasně patřila domácímu celku. Ve 41. minutě sice ještě Jesenici pomohlo břevno, narůstající tlak domácích ale po chvíli zužitkoval dorážkou Křesťan. Poté hosté odpadli a v 50. minutě obránce Vaněček trefou od modré čáry zvýšil již na 4:0. Definitivní podobu dal výsledku v 52. minutě Pudhorocký, který zakončil výtečně sehrané přečíslení tři na jednoho.

Branky: 6. Najman, 34. Rendla, 48. Křesťan, 50. Vaněček, 52. Pudhorocký. Vyloučení: 5:6 navíc Štíbr 10 min OT. Využití: 1:0. Třetiny: 1:0, 1:0, 3:0. Diváci: 50.

Králův Dvůr: Vítkovský – Najman, Vaněček, Prošek, Kardoš, Pichlík, Rendla, Hamada, Vejvoda, Maleček, Rákosník, Petráček, Matula, Amler, Landa, Křesťan, Brodan, Pudhorocký.