Králův Dvůr – Jesenice 3:6

Utkání bylo v úvodu velmi vyrovnané. Hosté se ale díky svému důrazu v útočném pásmu dostali brzy do dvoubrankového vedení. Domácí ovšem dokázali snížit a v úvodu druhé třetiny díky aktivní hře dokonce Matula vyrovnal na 2:2. Jenže v polovině utkání si domácí brankář Vítkovský vybral slabší chvilku a nenápadnou střelu Grona pustil za svá záda. Domácí poté byli aktivnější, jejich snažení ale končilo u perfektně chytajícího brankáře Hinze. Králodvorské hokejisty pak v poslední minutě druhé třetiny poslal do kolen gól hostů, když po nenápadné akci díky velkému důrazu Spurný zvýšil na 2:4.

Ve třetím dějství se již domácí nedokázali vyburcovat k odporu a hosté dalšími dvěma brankami zvýšili na 2:6. V předposlední minutě domácí dokázali gólem Vejvody snížit, jednalo se ale jen o kosmetickou úpravu výsledku. I přes porážku zůstali Králodvorští na třetím místě tabulky. V příštím kole se hokejisté Králova Dvora utkají o třetí místo s celkem Příbrami.

Branky: Vejvoda 2, Matula – Gron 2, Fiala, Patera, Spurný, Chludil. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Pokorný. Diváci: 79. Třetiny: 1:2, 1:2, 1:2.

Králův Dvůr: Vítkovský (52. Krejčí) – Houba, Klimeš, Vejvoda, Landa, Veselý, Křesťan, Matula, Rendla, Kardoš, Amler, Šnaidauf, Mareš, Fišer, Cífka, Rákosník, Brodan, Prošek.