HC Vlašim – Králův Dvůr 7:6 sn

Divákům se zápas musel líbit i přesto, že k vidění byly spíše než samotná hra osobní souboje. Však se také trojice rozhodčích nenudila a rozdala pěknou dávku trestných minut. Úvod utkání jednoznačně patřil hráčům Králova Dvora. Ti si v první třetině vypracovali dvoubrankový náskok.

Druhá dvacetiminutovka byla poznamenána častými osobními souboji a častými vyloučeními, ze kterých profitovala Vlašim. Hosté se nechali strhnout hrou domácích a Vlašimští čtyřmi přesnými trefami otočili skóre zápasu ve svůj prospěch a do kabin hráči mířili za stavu 5:3.

Ve třetí třetině se ale role opět obrátila a Králodvorští zvrátili stav na svou stranu. Nicméně v poslední minutě utkání hosté chybovali při rozehrávce v přesilové hře a nabídnutou příležitost Matějka využil ke srovnání na 6:6. Při nerozhodném stavu tak opět došlo na samostatné nájezdy, ve kterých se králodvorským hráčům letos vůbec nedaří. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. Hosté v dovednostní soutěži prohráli i po šesté a do tabulky si tak připsali za remízu jeden bod.

Branky: Ptáček, Fedorečko 2, Vajshajpl, Matějka 2 – Najman 2, Fišer, Pichlík, Křesťan, Cífka. Rozhodčí: Švejda, Záhora, Jelecín. Vyloučení: 8:10 + domácí 2×5 min + do konce utkání, hosté 5 min + do konce utkání + 10min ot. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Třetiny: 1:3, 4:0, 1:3. Diváků: 120.