Králův Dvůr - Kralupy 3:4sn

Domácí hokejisté, v jejichž dresu nastoupili i bývalí hráči Medvědů Vaněček a Křesťan, začali aktivně a ve 4. minutě se také dostali do vedení, když se po přihrávce Křesťana prosadil Petráček. Jenže vedení domácím dlouho nevydrželo. O 56 vteřin později totiž vyrovnal po brejku Šarše. Poté hosté, kteří přijeli jen se čtrnácti hráči do pole, aktivně bránili a domácí se jen velmi těžko dostávali přes obranný val. Králodvorští sice měli dostatek šancí, brankáře Krestu ale nedokázali překonat. Nerozhodný stav vydržel až do 25. minuty, kdy Králodvorští chybovali v přesilovce a Hořák po rychlém protiútoku překonal Frolíka. Ve 30. minutě pak byli v rozmezí deseti vteřin vyloučeni Fišer a Rendla a dlouhou dvojnásobnou přesilovku hosté dokázali využít, když se prosadil Brejdzej - 1:3. Královu Dvoru se podařilo snížit ve 34. minutě, kdy prostřelil Krestu domácí kapitán Matula. Po zbytek zápasu hosté úporně bránili těsný náskok, naopak Králodvorští dělali vše možné, aby se jim povedlo vyrovnat. Jenže výtečně chytající Kresta zneškodnil řadu domácích šancí, a tak se na vyrovnání čekalo 52. minuty. To se opět střelecky prosadil Matula - 3:3. Ve zbytku zápasu již gól nepadl a na řadu tak přišly samostatné nájezdy. Na straně domácích neuspěli Matula ani Vejvoda, naopak v dresu Kralup se prosadili Hořák a Hošek a hosté si tak překvapivě odvezli z Berouna dva body.

Branky: Petráček, Matula 2 - Šarše, Hořák, Brejdzej. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Pokorný. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:0. Diváci: 80.

Králův Dvůr: Frolík - Najman, Fišer, Prošek, Křesťan, Pichlík, Klimeš, Hamada, Vejvoda, Brodan, Rákosník, Rendla, Matula, Almer, Landa, Pudhorocký, Petráček, Kardoš, Vaněček.