Králův Dvůr – Ml. Boleslav B 5:6 sn

Úvod utkání patřil jednoznačně domácím. Svým pohybem nedali Boleslavským sebemenší šanci a zaslouženě si vypracovali tříbrankové vedení. Druhá část byla vyrovnanější. Oba týmy hrály velmi útočný a pohledný hokej. Králodvorští nejprve přečkali minutové dvojnásobné oslabení, v polovině zápasu ovšem hosté snížili na 3:1. V úvodu 37. minuty pak Králodvorští po trefě Brodana opět odskočili na rozdíl tří branek, jenže Boleslavští během půl minuty snížili na 4:2. Ve třetí třetině hráli domácí velmi nedisciplinovaně. Nechali se mnohokrát vyloučit a dovolili, aby v závěru třetiny Boleslavští nepříznivý stav srovnali na 5:5. Domácí sice nejprve zvýšili na 5:2, jenže pak hosté využili početní výhodu a i když Králův Dvůr ubránil dlouhé oslabení čtyř proti třem, tak hosté dokázali postupem času vyrovnat. O vítězi tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. Z minulých sezon je o Královu Dvoru známo, že nájezdy nepatří mezi jeho silné stránky. To se potvrdilo i tentokrát a hosté si odvezli vítězství.

Branky: 8. Veselý (Rendla), 14. Rendla (Veselý), 15. Matula (Amler, Vejvoda), 37. Brodan (Klimeš), 43. Mareš – 30. Kolman (Kristek), 37. Franc, 47. Kejmar (Hart), 53. Fidrmuc (Klikar), 57. Christov, rozh. nájezd Valko. Vyloučení: 7:7 navíc Amler (KD) 10 min. OT. Využití: 0:2. Rozhodčí: Novák. Diváci: 89. Třetiny: 3:0, 1:2, 1:3.

Králův Dvůr: Vítkovský – Prošek, Hamada, Vejvoda, Landa, Veselý, Najman, Rendla, Kardoš, Amler, Mareš, Matula, Rákosník, Brodan, Klimeš, Šnaidauf.