HC Slaný - HK Králův Dvůr 6:1

Utkání bylo od začátku vyrovnané. Vedení se ujali domácí, a to v polovině první třetiny. Do konce této části si hosté vypracovali řadu šancí, jenže podobně jako v minulých zápasech je nedokázali proměnit. První třetina tedy skončila jednogólovým vedením domácích.

Druhá část byla pro Králodvorské vražedná. Ač si hosté vypracovali aktivní hrou mírnou převahu, přesto se třikrát dopustili fatálních chyb, které Slánští okamžitě trestali vstřelením branky. Kuriózní na tom bylo, že třikrát se domácí hokejisté prosadili v oslabení. Po druhé třetině tak svítil na tabuli stav 5:1.

Ve třetí části, ač se Králodvorští snažili sebevíc, je domácí borci svou disciplinovanou hrou už do žádných šancí nepustili a svůj náskok ještě o jednu branku navýšili 6:1. Ačkoliv utkání bylo vcelku vyrovnané, rozdíl byl v tom, že domácí dokázali proměnit nabídnuté šance, naopak Králodvorští se v koncovce trápí.

Branky: Eitler 3, Šelicha, Průcha, Frolík – Rendla. Vyloučení: 7:4 Bez využití. V oslabení: 0:3. Rozhodčí: Mrázek – Kučera, Doubner. Diváků: 60. Třetiny: 1:0, 4:1, 1:0.