Poděbrady – Králův Dvůr 1:3

Do utkání vstoupili lépe Králodvorští, kteří si hned během pár vteřin vypracovali první šance. Domácí sice bojovali, v první třetině si ale vyloženou šanci nevypracovali. Naproti tomu na straně hostů se rodila jedna šance za druhou. Hosté se dostali do vedení v 10. minutě, když Amler z prostoru mezi kruhy nekompromisně propálil brankáře Krále. I ve zbytku první části měli Králodvorští hodně šancí, střelecky se ale do přestávky již neprosadili.

Do druhé části vstoupili domácí aktivně a hned první přesilovku přetavili ve vyrovnání, když Pozník střelou od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. Hosté se ale po chvilce oklepali a ve 29. minutě šli opět do vedení. Matula objel domácí branku a bekhendem poslal touš mezi betony poděbradského gólmana. Poté se ve druhé třetině již skóre nezměnilo, a to ani v dlouhé dvojnásobné přesilovce hostů.

Do třetí části vlétly Poděbrady doslova jako tajfun. Domácí hráči skolili vše, co jim stálo v cestě, avšak pouze za cenu faulů. Králodvorským se povedlo udeřit opět v polovině třetiny. Najman vyjel přímo z buly až před brankáře a bekhendem překonal Krále – 1:3. Poté již hosté vedení uhlídali.

Další utkání sehrají králodvorští hokejisté na berounském zimním stadionu v neděli 3. října od 18 hodin s béčkem Mladé Boleslavi.

Branky: 22. Pozník (Šebesta) – 10. Amler (Najman), 29. Matula, 51. Najman. Vyloučení: 9:4 navíc Terč na 5 min. plus do konce utkání a Šebesta 10 min. OT. (oba P). Využití: 1:0. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:1. Rozhodčí: Švejda.

Králův Dvůr: Pavlů – Vejvoda O., Klimeš, Rákosník, Hamada, Fišer, Amler, Najman, Matula, Veselý, Kardoš, Rendla, Brodan, Mareš, Šnaidauf, Houba.