Králův Dvůr - Černošice 9:3

Domácí od začátku jednoznačně lepší a v 5. minutě se také dostali do vedení, když nasebe Hamada natáhl dva bránící hráče a následně přihrál Pichlíkovi, který s přehledem zakončil do odkryté branky.Ve 12. minutě pakRákosník propálil od modré Záhorského. V čase 19.23 pak v přesilovce doklepl puk do branky a bylo to 3:1. Čtyři vteřiny před první přestávkou ovšem hosté po nenápadné střele snížili na 3:1.

I ve druhé části se hrálo jasně dle domácích not a vedení Králodvorských postupně narůstalo. Na střelu Hamady sice ještě dokázali hosté odpovědět, když Frank proměnil přihrávku zpoza branky, poté ale ve druhé třetině již stříleli jen domácí. Allmer se trefil mezi betony černošického brankáře, po přihrávce O. Vejvody pak proměnil sólo Pichlík a bylo to 6:2. Po chvilce pak Hamada využil další přesilovku a domácí vedli o pět gólů.

Třetí část se opět hrála tak, že domácí se snažili hrát hokej a hosté, kteří nestíhali si všemožně pomáhali nečistými zákroky. Hosté sice dokázali využít ve 43. minutě početní výhodu, to ale bylo z jejich strany vše. Králův Dvůr poté navýšil své vedení až na 9:3. Nejprve v přesilovce zakončil Brodan souhru čtvrtého útoku a o deset vteřin později prokličkoval až před branku Pudhorocký a nekompromisně zakončil.

Branky: 5. a 36. Pichlík, 12. Rákosník, 20. Fišer, 22. a 37.Hamada, 32. Allmer, 50. Brodan, 50. Pudhorocký - 20. Bartoš, 29. Frank, 43. Slapnička. Vyloučení: 16:20, navíc Najman (KD) 10 min. OT a Nový (Č)5 min. plus do konce utkání. Využití: 4:2. Rozhodčí: Hornáček. Třetiny: 3:1, 4:1, 2:1. Diváci: 80.

Králův Dvůr: Vítkovský - Najman, Fišer, Prošek, Bubla, Pichlík, Kardoš, Hamada, Mareš, Cifka, Rákosník, Rendla, Matula, Allmer, Landa, Vejvoda O., Brodan, Pudhorocký, Petráček.