KRÁLŮV DVŮR – KRALUPY 4:6

Domácí měli v první třetině mírně navrch a také se šťastně dostali do vedení, když střelu Pudhorockého tečoval jeden z obránců za záda bezmocného brankáře Kralup. Hosté ovšem dokázali kontrovat a ve 13. minutě se na hranici brankoviště prosadil Mrázek. Ještě v téže minutě ale dokázali domácí odpovědět učebnicovou akcí na jeden dotek, po které zakončoval Sláma do zcela prázdné branky.

Hodně důležitý pak byl začátek druhého dějství, kdy Králodvorští během minuty a půl dvěma góly vyhnali brankáře Koblischkeho na střídačku. Nejprve se nekompromisní střelou prezentoval Sláma a po chvilce předvedl ukázkový blafák Matula. Za stavu 4:1 byly k vidění šance na obou stranách, skóre se ale neměnilo.

Ve třetím dějství se pak na ledě začalo dost jiskřit, což domácím hokejistům nesvědčilo. Králodvorští začali dělat neskutečné chyby a hosté trestali. V 51. minutě se nejprve prosadil Šarše a když pak o 23 vteřin později vyrovnal Frey celek Králova Dvora se sesypal jako domeček z karet. V euforii hrající hosté během dvou minut přidali další dvě branky a bylo to 4:6. Králodvorští se pak sice ještě dokázali vyburcovat k tlaku, skórovat ale již nedokázali a odešli tak ze hřiště poraženi.