HK Kralupy – HK Králův Dvůr 6:3

Králodvorští přijeli do Kralup ve značně oslabené sestavě. Hned osm hráčů základní sestavy trápí nemoc či zranění. Vypomoci tak museli někteří junioři Berouna, kteří mají v Králově Dvoře střídavý start.

Do utkání lépe vstoupili domácí a už po dvou odehraných minutách šli do vedení po přesné trefě Hoška. Neuběhly ani tři minuty a prosadil se i Marek. Podle průběžného výsledku se může zdát, že domácí zápasu dominovali, ale spíše opak byl pravdou. Kralupští totiž dokázali proměnit všechny své příležitosti. Navíc v polovině utkání už vedli 4:0. Nejprve se ve 22. minutě prosadil Novák a o šest minut později skóroval i Hinterholzinger. To už bylo moc i na gólmana Vítkovského, kterého v brance nahradil Krejčí.

Královodvorští se musí na každý gól hodně nadřít, což potvrdili i v Kralupech. První trefy se hosté dočkali až ve 29. minutě zápasu, kdy snížil Pavel Maleček. Hosté si pak vypracovali tlak, dokonce se jim povedlo skórovat i ve vlastním oslabení. Ve 47. minutě se trefil při vyloučení Najmana Jiří Tuček.

Čtyři minuty před koncem hosté dokonce dokázali snížit na rozdíl jediné branky, když přesilovou hru zužitkoval Marek Najman. Nicméně v závěru utkání se více štěstí opět přiklonilo na stranu Kralup. Nejprve se v čase 58:43 prosadil i přes dva obránce Králova Dvora Háva, jehož nenápadná střela od modré čáry skončila za zády gólmana Krejčího.

V poslední minutě pak vítězství domácích ještě navýšil Nový. Kralupy si tak připsaly výhru 6:3 i přesto, že tomu výkon Králova Dvora vůbec nenaznačoval.

Branky: Hošek, Marek, Novák, Hinterholzinger, Háva, Nový – Maleček, Tuček, Najman. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Čáp, Štechmuler, Zmeškal. Diváků: 67. Třetiny: 2:0, 2:1, 2:2.

Králův Dvůr: Vítkovský (28. Krejčí) – Brodan, Křesťan, Amler, Petráček, Rákosník, Maleček, Fišer, Vejvoda, Kardoš, Vacek, Tuček, Najman, Šnaidauf.