Králův Dvůr se loučil se sezonou doma duelem s celkem Slaného a síťky obou branek se zavlnily celkem patnáctkrát v poměru 5:10 po třetinách 1:5, 2:5 a 2:0. Zvláště poslední třetina domácí fandy na závěr sezony potěšila. Za EasyFlyers Králův Dvůr skórovali dvakrát Veber a Brém, jeden gól přidal Veselý.

Hodně veselo bylo na hořovickém zimním stadionu, když se tam v neděli hrála odveta čtvrtfinále krajské soutěže mezi Spartakem Žebrák a Hvězdou Kladno. Domácí měli k dobru sobotní výhru na ledě soupeře v poměru 4:2, kde jako správný šéf zavelel dvěma góly k cestě za vysněným postupem dvakrát Jícha, jednou se přidali Langer a Belda. V druhém utkání nastřílel Spartak stejný počet branek, když vyhrál 4:1. Jeho branky stříleli Langer, Belda, Jícha a Jakub Bakule.

V semifinále krajské soutěže se Spartak Žebrák utká se Sedlčany, první duel se hraje na ledě Tatranu v sobotu od 17 hodin, odveta na hořovickém zimáku v neděli od půl páté.

Mírným favoritem je Žebrák, který ve skupině jih skončil na prvním místě právě před druhými Sedlčany. Soupeře ale nesmí podcenit, v prvním duelu základní části zvítězil Tatran nad Spartakem 3:2 po prodloužení, doma pak vyhrál Žebrák v základní hrací době 3:2, i třetí zápas hraný v lednu v Sedlčanech byl vyrovnaný, domácí jej urvali 5:4 v prodloužení. Je tedy na co se těšit!