Doma se Lvice poprvé předvedly proti HC Kadaň, což je vlastně přeložený tým Litvínova. Všichni očekávali, jak si tým bývalého dlouholetého účastníka extraligy Litvínova pod hlavičkou Kadaně povede. Berounské Lvice ale nastavily od počátku utkání velké tempo a nasazení a vyhrály první třetinu jasně 5:2. Ani později Kadaň nedokázala Lvicím odporovat a po třetinách ty slavily výhrou 12:5. Vysoký výsledek zařídil hlavně první útok ve složení Alexandra a Sandra Halounovy plus Karolina Hornická - dohromady daly 8 branek.

Za dalšími body, tentokrát s celou zlata, zajížděly Lvice na led nedalekého Kladna. Byla oslabené o čtyři hráčky základu, přesto začaly výborně a vedly 2:0. Těsně před koncem první třetiny Kladno snížilo a ve druhé části dvěma góly překlopilo skóre na svou stranu. Utkání se pak přelévalo v rychlém tempu, a když nakonec šly Lvice před koncem utkání do vedení, ještě v té samé minutě Kladno srovnalo na 4:4.

V prodloužení již Lvice excelovaly a ve druhé minutě rozhodla jejich velká naděje Amálie Ježková krásnou střelou. "Výhru na ledě Kladna nikdo nečekal a odměnou pro Lvice byla oslava s mnoha přítomnými diváky Berouna," těšilo vedoucího týmu Václava Roztočila.

Na Lvice čeká v naděli 1. října na domácím ledě od 15:00 vicemistr republiky Karviná