Hokejový útočník žijící jinak v Berouně se hodně připomněl v duelu Třince, který atakuje nejvyšší příčky extraligy, s celkem Chemiků z Litvínova, který domácí vyhráli 4:1.

Ofenzivu Ocelářů dirigoval právě Martin Růžička, autor dvou branek. Slezané dali základ výhře už v první třetině, kterou ovládli 2:0. Myšákovo snížení přišlo ve 35. minutě. Litvínovu se proti Ocelářům dlouho nedaří: podlehli jim podeváté v řadě.

Z posledních pěti zápasů má Martin Růžička bilanci 5+4. „Po tom zranění z úvodu sezony se cítím lépe a lépe, ale že mi to teď jde, není zase tak důležité. Nakonec je jedno, kdo ten gól dá, chceme hlavně vyhrávat. A to se dnes povedlo,“ pochvaloval si Martin Růžička.

Pokud chcete Martina Růžičku vidět v akci zblízka a nechcete cestovat do Třince, vězte, že Oceláři hrají v Praze na Spartě ve středu 27. února nebo pak v Plzni v neděli 3. března. Určitě tam potkáte i jeho příbuzné z Berouna a Zdic. Jeho statistiky stoupají stále výš, jak to bude na konci základní části hokejové Tipsport extraligy?