Beroun se utká s Litoměřicemi vůbec poprvé v historii. Mužstvo z Ústeckého kraje dokázalo v loňském roce postoupit mezi prvoligové týmy a po přestěhování do nového působiště disponuje jednou z vůbec nejlepších prvoligových hokejových arén. Kalich aréna je oblíbenou destinací pro fanoušky a právě v této aréně Litoměřice letos odehrály zatím dva zápasy a podobně jako Medvědi, oba zápasy vyhrály. Venku se ale litoměřickým hokejistům zase až tak nedaří. V úvodním kole prohráli v Chrudimi, poté si odvezli bod za prohru na nájezdy z Tábora a ve čtvrtém kole jim vysokou porážku uštědřila Třebíč. Zápas to byl ale dlouhou dobu velice vyrovnaný a třebíčští o svém vysokém vítězství rozhodli až slepenými brankami mezi 51. a 52. minutou.

Kanadskému bodování Stadionu Litoměřice zatím vládne Jan Kloz se třemi góly a jednou asistencí. Mírně pozadu je v Berouně dobře známý Ladislav Slížek (2+2). V týmu dále působí i několik dalších bývalých hráčů Berouna - Horčička, Tvrzník, Šinágl, Hlusička a Ondřej Kříž. V brance zatím převážnou část (kromě konce již výše zmiňovaného zápasu v Třebíči) sezóny odchytal zkušený Martin Volke, který má zatím průměr 2,85 obdržených branek na zápas.
Berounské Medvědy do sobotního utkání posílí slovenský útočník Marek Bartánus, který v loňském ročníku slovenské extraligy nasbíral ve 49 utkáních 28 branek a 21 asistencí. Naopak chybět bude čerstvě zraněný útočník Karpov a stále do hry nezasáhne útočník Rudovský. Útok i v tomto zápase posílí mladoboleslavský Kupec. Obranné dvojice by měly zůstat beze změny a v brance by měl hájit svou domácí neprůstřelnost i v tomto zápase Dominik Furch.