Chomutov – Beroun 4:2

Domácí šli do vedení hned po 41 vteřinách hry a v 9. minutě po gólu Haška to s Medvědy nevypadalo dobře. Jenže po chvilce vrátil Beroun do zápasu Švagrovský. Ve druhé části pak měly oba celky jednu velkou šanci, brankáři ale chytali jistě. Ve 34. minutě Chomutov zvýšil díky využité přesilovce na 3:1, Medvědi jim ale po chvilce odpověděli stejnou mincí. Na 3:2 snížil Nedvěd. Ve třetí části Medvědi doplatili na nedisciplinovanost, v oslabení tři na pět inkasovali čtvrtý gól a bylo rozhodnuto.

Branky: 1. Procházka (Kraft, Duda), 9. Hašek (Jíra), 34. Kraft (Mikšovic, Duda), 46. Bombic (Pulpán) - 11. Švagrovský (Diviš), 36. Nedvěd (Rudovský, Vlček). Rozhodčí: Zubzanda. Vyloučení: 6:8 navíc Mrázek (B) 10 min OT. Využití: 2:1. Diváci: 1397. Třetiny: 2:1, 1:1, 1:0.

Beroun: Přikryl - Nedvěd, Cunik, Kaláb, Braniš, Mrázek, Malý, Vošmik, Besser, Švagrovský, Šinágl, Karpov, Vlček, Mrňa, Novotný, Luňák, Valský, Rudovský, Kupec, Diviš, Pavel.