„Dovolím si říct, že se nám zápas podařil. V Ústí jsme nehráli ani z padesáti procent tak, jako dnes. Bojovali jsme, i jsme neočekávaně vedli, ale jedním zbytečným vyloučením do třech jsme zápas zdramatizovali," mínil kouč Medvědů Petr Novák.

Také on litoval nepovedených nájezdů, jeho tým mohl brát ještě lepší výsledek, který by mu pomohl v tabulce, kde je dál poslední, ale také psychicky.

„Nepodařilo se nám dát čtyři penalty, což je škoda, protože kdybychom jednu proměnili, tak jsme možná měli o bod více. Mrzí nás to," nezastíral kouč, který duel považuje za dobrý odpich do dalších duelů. Ten první čeká Beroun už v sobotu v Havlíčkově brodu, jemuž se v poslední době stejně jako předešlým sokům Medvědů daří a vyhrál i v Mladé Boleslavi. „Stejně tam pojedeme s tím, že můžeme překvapit. To ale můžeme koneckonců u dalších deseti soupeřů," dodal Petr Novák.

Hradecký Miloš Říha nebyl spokojen s první třetinou. Hosté v ní podle něho nehráli to, co chtěli a měli potíže se soupeřovým přechodem do útoku. „Na začátku druhé části jsme výborně sehráli přesilovou hru pět na tři a dostali se do vedení. To nám ale paradoxně spíše uškodilo a z několika po sobě jdoucích chyb jsme inkasovali dvě rychlé branky," čertil se.

Na druhou stranu tým pochválil, že se od poloviny duelu zlepšil a měl několik vyložených šancí. Ztroskotával pouze na výborném brankáři Sedláčkovi. „Ale s vítězstvím na nájezdy jsme spokojeni," uznal Říha.