Medvědi se v minulých kolech sami připravili o šanci, zahrát si po pěti letech play off. Ano, teoretická šance na play off tu stále sice je, jenže dohnat ve dvou zápasech čtyřbodové manko, zvláště když berounští hokejisté v minulých kolech předvedli hodně mizerné výkony, se jeví jako naprosto nereálné.

Medvědy by již do vyřazovacích bojů posunul snad jen zázrak v podobě zisku šesti bodů a navíc by Havlíčkův Brod nesměl ve dvou zápasech uhrát více než dva body nebo by Vrchlabí nesmělo vyhrát ve středu v Benátkách.

Ať již berounské hokejisty čeká po skončení nadstavby cokoliv, v zápase se Znojmem musí zapnout a pokusit se vybojovat tři body. Náskok Medvědů na Chrudim a Šumperk se totiž povážlivě ztenčuje.

Z letošních tří vzájemných zápasů se Znojmem dokázali Medvědi vydolovat čtyři body. Na první vzájemný zápas určitě Berounští nevzpomínají dobře. Ve Znojmě utržili debakl 5:0. Odveta se berounskému celku povedla. Na domácí půdě Medvědi sice hráli se soupeřem dlouho vyrovnanou partii, v posledních dvou minutách ale Beroun šel po gólu Švagrovského do vedení a pak vše pojistil Kupec střelou do prázdné branky. Třetí vzájemné střetnutí se hrálo v úvodu ledna. Medvědi ve Znojmě dlouho vedli 1:0, domácí ale v závěru zápasu srovnali a v prodloužení dokonali obrat.

Zápas začíná na berounském zimním stadionu ve středu v 18 hodin. Jako hlavní rozhodčí bude zápas řídit pan Trombík, na čarách mu budou asistovat pánové Jureček a Rychlý.