Beroun – Šumperk 6:1

Hosté zaskočili Medvědy v úvodu aktivitou. Šumperk byl v prvních osmi minutách lepší a dostal se i do šancí. Cikánek ale chytal spolehlivě a jednou Medvědům po střele Hampla pomohla tyč. Berounští udeřili v 9. minutě a to hned dvakrát. Nejprve se v přesilovce trefil z první Valský a o osmnáct vteřin později se dostal Švagrovský s Luňákem do přečíslení dva na jednoho a prvně jmenovaný prostřelil Hyláka 2:0. Hosté nepolevili v aktivitě a v 17. minutě se dočkali snížení. Orsava se prodral až před Cikánka a po pěkné kličce poslal puk mezi betony domácího brankáře.

Od druhé části již se hrálo v režii domácích. Vlček po pěkné přihrávce Kupce ještě neskóroval, ve 26. minutě se ale opět po pasu Kupce dostal do sóla Valský a bylo to 3:1. Aby toho nebylo málo, tak ve 28. minutě prostřelil Hyláka v přesilovce Kafka a Medvědi vedli 4:1. Ve zbytku druhé dvacetiminutovky si Berounští vypracovali několik velkých šancí, na Hyláka ale nevyzráli.

I ve třetím dějství domácí pokračovali ve výborném výkonu a diváky bavili pohlednými kombinacemi. Po jedné z nich položil Valský brankáře hostů, následně předložil puk před prázdnou branku a na Vlčka čekala snadná úloha – 5:1. I ve zbytku zápasu se hrálo převážně na branku Šumperku. Definitivní podobu dostal výsledek v 55. minutě, kdy po velké chybě hostů poslal puk pod břevno zblízka Luňák.

Branky: 9. Valský (Kupec, Vlček), 9. Švagrovský (Luňák, Rudovský), 26. Valský (Kupec, Vojta), 28. Kafka (Karpov), 46. Vlček (Valský), 55. Luňák (Švagrovský) - 17. Orsava (Rimmel). Rozhodčí: Kubičík. Vyloučení: 3:7. Využití: 3:0. Třetiny: 2:1, 2:0, 2:0. Diváci: 500.

Beroun: Cikánek - Nedvěd, Braniš, Bolf, Cunik, Růžička, Vojta, Malý, Krätzer, Karpov, Tvrzník, Vlček, Kupec, Valský, Švagrovský, Luňák, Rudovský, Pavel, Kafka, Mrňa, Slaba

Šumperk: Hylák - Sedlák, Chatrnúch, Novajovský, Vosátko, Rimmel, Zukal, Ondráček, Brynecký, Barus, Sedlák, Hašek, Hulva, Antonovič, Meluzín, Podešva, Hampl, Noga, Vymazal, Orsava, Janečka