BENÁTKY – BEROUN 9:3

Medvědi začali sice dobře, jenže přesilovku pět na tři v úvodu sehráli mizerně, navíc domácí v oslabení šli do vedení. „Početní výhodu jsme odehráli staticky a dvakrát jsme zazmatkovali na modré čáře. Poprvé nás soupeř nepotrestal, ale z chyby jsme se nepoučili a za dvacet vteřin později jsme udělali to samé," zmínil trenér Medvědů Aleš Totter. A spustila se kanonáda domácích. O pět minut později už to bylo 4:0 a Berounští byli zralí na ručník. „Zápas jsme ztratili již v prvních deseti minutách," uznal Totter. V závěru prvního dějství sice snížil Videlka, naděje na návrat do zápasu ale vzala za své hned v úvodu druhé třetiny.

Po minutě se totiž prosadil Bortňák a bylo to 5:1. Hosté nedokázali odpovědět. Benátečtí měli i nadále řadu šancí a nebýt Svobody v berounské brance, náskok domácích by i nadále rychle narůstal. Ve třetím dějství sice dokázali Medvědi dvakrát zkorigovat stav, jenže góly dávali i domácí a výsledkem je pořádný výprask.

Reparát čeká berounské hokejisty již dnes, kdy od 18 hodin přivítají na svém hřišti desátou Kadaň.

Branky: 5. Král, 7. Jaroměřský (Král), 8. Skořepa (Kolmann), 10. Špaček (Štich, Skořepa), 22. Bortňák, 35. Moravec (Bortňák, Špaček), 42. Král (Vlach), 48. Jánošík (Jonák), 54. Špaček (Štich, Jaroměřský) – 15. Videlka (Knesl, Bárta), 43. Čurda (Přindiš, Vostřák), 49. Havel (Polák, Jebavý). Rozhodčí: Úlehla. Vyloučení: 8:9. Využití: 3:0. V oslabení: 0:1. Třetiny: 4:1, 2:0, 3:2.

Medvědi Beroun 1933: Svoboda – Ruprecht, Kaláb, Knesl, Malý, Krejčí, Jebavý, Přindiš – Havel, Plichta, Vostřák, Doležal, Karpov, Videlka, Čurda, Bárta, Padělek, Trojan, Hošťálek, Polák.