Beroun – Tábor 2:4

Domácí Medvědi byli v první dvacetiminutovce aktivnější, ale několik solidních šancí a nebezpečných závarů hosté přežili bez inkasování. Berounští se nakonec v první třetině dostali do vedení, a to ve 20. minutě, kdy se dostali Valský s Hrdelem do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný předložil svému spoluhráči puk jako na zlatém podnose a pro Hrdela nebylo problémem trefit odkrytou branku.

Ve druhé části hosté přidali, přesto ale opět skórovali Medvědi. Po další chybě táborské obrany se dostali do přečíslení Rudovský s Kupcem a jejich spolupráce byla doslova ukázková – 2:0. Jenže od tohoto momentu Medvědi přestali hrát a trest na sebe nenechal dlouho čekat. Po zbytečném vyloučení Šinágla hosté využili početní výhodu, když nedůrazu Cunika využil před brankou Kudrna, který pohodlně změnil směr Padělkova nahození. Jenže to nebylo vše. O dvacet sedm vteřin později totiž bylo vyrovnáno. Pokus Mertla trefil Bolfa a od berounského obránce se puk odrazil za záda bezmocného Přikryla. Ve zbytku druhé dvacetiminutovky se domácí i díky dvěma přesilovkám snažili jít opět do vedení, skóre se ale nezměnilo.

Ve třetí části byli aktivnější hosté, kteří také velice dobře bránili. Medvědi se dlouho nemohli dostat do útočného pásma, natož ohrozit Kučerovu branku. Naopak táborské výpady byly hodně nebezpečené a v 56. minuty se hosté také dostali do vedení. Po zmatku v berounské obraně se pod břevno trefil Mertl – 2:3. Medvědi se v závěru snažili vyrovnat a v 60. minutě byli doslova pár milimetrů od gólu. Po velkém závaru Medvědi protlačili puk za záda Kučery, jenže kotouč nebyl celým obsahem za čárou a rozhodčí gól neuznal. V závěrečných vteřinách pak hostující Kotaška střelou do prázdné berounské branky pečetil vítězství Tábora.

Branky: 20. Hrdel (Valský, Nedvěd), 28. Kupec (Rudovský, Trončinský) – 31. Kudrna (Padělek A.), 32. Mertl (Štrba), 56. Mertl (Nedorost, Kotaška), 60. Kotaška. Rozhodčí: Wagner. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 500. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:2

HC Berounští Medvědi: Přikryl – Nedvěd, Cunik, Trončinský, Bolf, Vojta, Braniš, Malý, Rudovský, Kupec, Vlček, Valský, Hrdel, Švagrovský, Kafka, Luňák, Pavel, Besser, Šinágl, Tvrzník, Karpov.

HC Tábor: Kučera – Kudrna, Černý, Kotaška, Poživil, Kanov, Lukáč, Havran, Jindra, Mařík, Padělek Aleš, Padělek Ivan, Nedorost, Šperger, Kocar,Červený, Mrkvička, Štrba, Hřebejk, Stejskal, Mertl.