PÍSEK – BEROUN 3:2PP

První třetina přinesla šance na obou stranách, skóre se ale nezměnilo. Na první gól se nakonec čekalo až do 32. minuty, kdy se navrátilec do berounské sestavy Rubeš prosadil pěknou střelou z kruhu. Medvědi ale nakonec s vedením do kabin po druhé třetině nešli. V čase 39:43 totiž ukončil neprůstřelnost Slipčenka domácí Vaniš.

Ve třetí dvacetiminutovce se Středočechům opět podařilo jít do vedení. A v centru dění byl opět 172 centimetrů vysoký Rubeš, který podruhé v utkání propálil Sedláčka.Písek ovšem i podruhé dokázal odpovědět. V 54. minutě už to vypadalo, že Medvědi ubrání i devátou početní převahu, jenže čtyři vteřiny před návratem Vlčka na hřiště se prosadil střelou od modré Pavlíček – 2:2. Další gól pak v základní hrací době nepadl a na řadu přišlo prodloužení. Dvacet jedna vteřin před koncem pětiminutovky rozhodl o druhém bodu pro domácí po pěkné akci Všetečka.

Ve středu hostí Medvědi od 18 hodin Benátky.

branky: 40. Vaniš (Dalecký, Suja), 54. Pavlíček (Nouza, Luňák), 65. Všetečka (Nouza, Dalecký) – 32. Rubeš (Doležal), 49. Rubeš (Vlček, Špelda). Rozhodčí: Hejduk. Vyloučení: 6:9, navíc Všetečka (P) 10 min OT. Využití: 1:1. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 – 1:0.

Berounští Medvědi: Slipčenko – Malý, Špelda, Nedvěd, Veselý, Soldán, Jebavý, Hertl, Hošťálek – Forman, Švagrovský, Kupec – Doležal, Rubeš, Přibyl – Palaščák, Klhůfek, Žalčík – Poletín, Vlček, Besser.