Beroun – Chomutov 1:4

V prvním dějství hráli Medvědi parádně. K vidění byl vcelku vyrovnaný hokej, navíc Berounští hodně zodpovědně a obětavě bránili, hosté se tedy do větších šancí nedostali. Domácí mohli klidně jít do vedení, jenže Pacovský i Švagrovský své tutovky neproměnili. Od druhé třetiny se hosté zlepšili a dokázali také potrestat berounské chyby. Ve 28. minutě jeli hosté dva na dva, střelu Sikory vyrazil Slipčenko jen k nepokrytému Ondřejovi, který důrazně doklepl puk do sítě. V polovině utkání pak Procházka nastřelil spojnici, ve 35. minutě ale již hosté vedli 2:0. Nedvěd v oslabení chyboval a volný Ondřej pohodlně trefil prázdnou branku. Medvědi měli také šance, které ale neproměnili. Ve třetím dějství mohli domácí zápas zdramatizovat, Hanuljak se ale překonával. Když pak v 50. minutě využil nedorozumění berounské obrany Hruška, zdálo se být rozhodnuto. Medvědi pak vrhli všechny síly do útoku a čtyři minuty před koncem propálil gólmana hostů výtečně hrající Forman. Jenže více již Chomutovští domácím nedovolili a při powerplay Medvědů pak dali čtvrtý gól.

Branky: 56. Forman (Malý, Pacovský) - 28. Ondřej (Sikora), 35. Ondřej (Sikora, Macháček), 50. Hruška (Gajovský), 60. Kraft (Seman, Endál). Vyloučení: 4:6 navíc Husák, Poletín – Seman 10 min. OT. Využití: 1:1. Rozhodčí: Vampola. Diváci: 500. Třetiny: 0:0, 0:2, 1:2.

Beroun: Slipčenko - Husák, Nedvěd, Jebavý, Soldán, Špelda, Malý, Hertl, Kučera, Stromko, Švagrovský, Hašek, Poletín, Kupec, Micka, Forman, Žálčík, Pacovský, Pavel, Vlček, Milfait.