Kadaň – Beroun 2:1

V utkání bylo na obou družstvech vidět, že jsou teprve na začátku přípravy. Skóre se poprvé změnilo v desáté minutě. Nejprve sice Furch zlikvidoval Bursíkovo trestné střílení, hned o tři vteřiny později ale berounský brankář kapituloval. Mikšovic hned po buly přihrál na modrou Mazancovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. V úvodu druhé třetiny pak Kadaň zvýšila své vedení na 2:0, když solidní kombinaci celého útoku zakončil Charousek. Domácí pak začali faulovat, jenže ze čtyř přesilovek Medvědi nic nevytěžili. Snížení se hosté dočkali až ve 35. minutě, kdy Vlček z prostoru mezi kruhy propálil Štěrbu. Třetí dějství pak přineslo šance na obou stranách, skóre se ale nezměnilo ani při závěrečném náporu hostů při berounské powerplay.

Branky: 10. Mazanec (Mikšovic), 22. Charousek (Hofmeister, Szakal) - 35. Vlček (Jebavý). Vyloučení: 9:8. Rozhodčí: Turčan. Bez využití. Třetiny: 1:0, 1:1, 0:0.

HC Berounští Medvědi: Furch - Jebavý, Sobotka, Soldán, Barák, Malý, Sem, Žovinec, Vlček, Novotný, Milfajt, Drda, Rubeš, Sovík, Doležal, Stromko, Pacovský, Forman, Klhůfek, Vaněk.

Ve čtvrtek se Medvědi představí na domácím ledě, kde v dalším přípravném utkání hostí od 17.30 hodin Benátky nad Jizerou. V úterý 16. srpna pak Berounští přivítají v další přípravě na své půdě prvoligového nováčka z Mostu. Začátek je opět v 17.30 hodin.⋌ (vil)