Vrchlabí - Beroun 4:1

První třetina přinesla vyrovnaný hokej s minimem šancí. Domácí se dostali do vedení v 17. minutě, kdy Gengel ve dvojnásobné přesilovce doklepl puk za bezmocného Přikryla.

Vcelku vyrovnaný hokej pokračoval i ve druhé třetině. Ve 36. minutě Vrchlabí zvýšilo svévedení, když se nahození Bendíka odrazilo od dvou hráčů až k volnému Rusnákovi, pro kterého nebylo problémem, trefit prázdnou branku. Poté začali Medvědi hrát a během pár minut si vypracovali několik vyložených šancí. A ve 37. minutě Vlček pěknou střelou snížil na 2:1. Hodně důležitý moment zápasu přišel ve 39. minutě. Jeden z domácích hráčů natlačil Přikryla do branky a vzápětí domácí skórovali. Ležící berounský gólman se situací nemohl nic dělat.

Ve třetí třetině se Medvědi snažili o zkorigování stavu, situaci jim ale komplikovala zbytečná vyloučení. Hosté mohli snížit v 51. minutě, Podlešák ale trestné střílení neproměnil. Definitivní podobu dostal výsledek v 55. minutě, kdy po velké hrubce berounských obránců pečetil na 4:1 Zíma.

Branky a nahrávky:
17. Gengel (Matějíček, Čaloun), 36. Rusnák (Bendík), 39. Mikšovský (Kubeš, Matějíček), 55. Zíma (Pácal) - 37. Vlček (Kupec). Rozhodčí: Ondřej. Vyloučení: 4:9, navíc Braniš (B) 10 minut OT. Využití: 2:0. Diváci: 1482.Třetiny: 1:0, 2:1, 1:0.

Beroun:Přikryl- Nedvěd, Cunik, Bolf, Malý, Vojta, Braniš, Vošmik - Švagrovský, Podlešák, Karpov, Vlček, Kupec, Rudovský, Pavel, Hrdel, Tvrzník, Kratzer, Mrňa