Havl. Brod – Beroun 0:2

V první třetině se hrálo oboustranně hodně opatrně. Domácí měli k dispozici dlouhou dvojnásobnou přesilovku, největší šanci Svobody ovšem vychytal Cikánek. Velkou šanci poté měli i hosté volný Kafka ale Suchana nepřekonal. Na první gól se čekalo až do 27. minuty. To hostující Luňák našel mezi kruhy volného Mrňu, který prostřelil Suchana. Ve zbytku druhé dvacetiminutovky si vypracovali domácí hokejisté značnou převahu a také několik velkých šancí. Jenže všichni si vylámali zuby na skvěle chytajícím Cikánkovi.

Třetí třetina nabídla velké šance na obou stranách. Nejprve mohl skórovat berounský Mrňa a po chvilce rozhodčí nařídil za hození hole trestné střílení. Kličku Diviše ovšem domácí brankář výtečně vychytal. Poté mohli domácí vyrovnat, Svoboda ani Šulc ale Cikánka nepřekonali. Medvědi následně kouskovali hru a nepustili domácí celek do většího náporu. Naopak v 53. minutě mohl pojistit berounské vedení Vlček, který vystihl domácí rozehrávku, jenže na brankáře Suchana nevyzrál. V 54. minutě pak měly oba celky po jedné velké šanci. Domácí Vyhlídal si vybruslil mezi kruhy, ale opět ztroskotal na famózním Cikánkovi. Na druhé straně se vzápětí dostal do velké šance agilní Mrňa, Suchan se ale vyznamenal. Poté mohli Medvědi skórovat po přečíslení dva na jednoho, ani Šinágl ale domácího brankáře nepřekonal. Poslední minutu domácí hokejisté hráli bez brankáře, vyrovnání se ale nedočkali. Naopak v čase 59:31 zkusil trefit prázdnou klec Cunik a Třetina si srazil kotouč do vlastní branky. Medvědi si tak odvezli velice cenné tři body.

Branky: 27. Mrňa (Luňák), 60. Cunik (Kupec). Rozhodčí: Horák – Dančišin, Matějček. Vyloučení: 3:7. Bez využití. Diváci: 800. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:1.

Beroun: Cikánek - J. Nedvěd, Cunik, Vojta, Růžička, Kaláb, Braniš, Malý, Bolf – Rudovský, Kupec, Vlček, Valský, Diviš, Švagrovský, Pavel, Šinágl, Kafka, Besser, Luňák, Mrňa.