Benátky - Beroun 0:2

Medvědi začali na půdě Benátek opatrně, v 5. minutě si ale mezi kruhy nabruslil Růžička a po přihrávce Kafky zakončil do odkryté branky. Poté se hrál vcelku vyrovnaný hokej. V 18. minutě Beroun udeřil podruhé. Bolf přihrál najíždějícímu Malému, který poslal puk nad lapačku domácího brankáře - 0:2.

Druhá dvacetiminutovka se Medvědům příliš nevydařila. Střely Duška a Rýgla sice ještě Cikánek dokázal zneškodnit, ve 26. minutě se ale domácí dočkalisnížení. V přesilovce prostřelil berounského brankáře Pavlů. Aby toho nebylo málo, tak o 36 vteřinpozději domácí hokejisté slavili vyrovnání. Velkou šanci Urbana sice ještě Cikánek dorazil, Hudíček ovšem zakončoval do odkryté branky - 2:2. Medvědy ovšem dva inkasované góly nesložily a ve 30. minutě se opět dostalido vedení. Na konci pěknékombinace byl Švagrovský- 2:3.Ve zbytku druhé části se i díky čtyřem vyloučenímMedvědů hrálo převážně na jejich branku. Stav se ale nezměnil.

Úvod třetí části Medvědi hrubě nezvládli.Hned po padesáti vteřináchvyrovnal na 3:3 tečíRýgl a ve 43. minutě poslal Benátky do vedeníPabiška - 4:3. Medvědi mohli vzápětí kontrovat, pokusy Braniše, Tvrzníka ani Vlčka ale v brance neskončily. Pak převzali iniciativu domácí, hosté alejejich nápor přestáli. S přibývajícími minutami se Medvědi začali stále více tlačit do útoku a v 54. minutě parádní trefou vyrovnalRudovský - 4:4. Ve zbytkutřetí části měli Berounští velký tlak, jenže buď hosty vychytal Stejskal,nebo trefilibrankovou konstrukci.

V prodloužení pak měli blíže k vítězství Medvědi, kteří ale opět nedokázali proměnit několik velkých šancí. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy. Ty se protáhly až na osm sérií. Z vítězství se nakonec radovali domácí hokejisté.

Branky:26. Pavlů (Dušek, Rýgl), 26. Hudíček (Urban, Drábek),41. Rýgl (Pavlů, Špaček), 43. Pabiška (Drábek), rozh. nájezd Pavlů- 5. Růžička (Kafka), 18. Malý (Bolf), 30. Švagrovský(Kafka), 54. Rudovský (Malý).Rozhodčí: Jílek. Vyloučení: 3:8. Využití: 2:0. Diváci: 426. Třetiny:0:2, 2:1, 2:1 -0:0.

Benátky: Nedvídek (32. Stejskal) - Drábek, Rýgl, Kajínek, Mrkvička, Kolmann, Pavlů, Hrach - Hudíček, Skořepa, Weiss, Kudrna, Kazatel, Krupka, Pabiška, Dušek, Špaček, Jech, Nevyhoštěný, Urban, Bárta.

Beroun: Cikánek- Nedvěd, Braniš, Bolf, Malý, Růžička, Cunik, Vošmik - Vlček, Hrdel, Švagrovský, Tvrzník, Karpov, Luňák, Kafka, Rudovský, Kupec, Pavel, Mrňa, Krätzer.