Znojmo – Beroun 2:1pp

Medvědi začali hodně aktivně a hned v úvodu zahrozili Diviš a Besser. I nadále byli lepší Medvědi, jenže v 9. minutě spálil další tutovku Vlček. Poté šli hosté do tří, domácím se ale přesilovka nepovedla. V závěru třetiny mohli opět udeřit Berounští, jenže po skvělé přihrávce Švagrovského trefil Rudovský tyč a v 19. minutě napálil Malý puk do břevna.

Ve druhé části nejprve Padělek překonal Cikánka, vzhledem ale k tomu, že si pomohl bruslí, rozhodčí jeho gól neuznal. Naopak vzápětí udeřilo na druhé straně. V oslabení propálil Pance útočník Diviš. Vzápětí mohl vyrovnat Protivný, Cikánek jej ale vychytal. Poté o sobě opět dali vědět Medvědi. Jenže Rudovský trefil tyč. Ve 36. minutě pak byli krátce po sobě vyloučení dva hosté, domácí ale tuto výhodu nevyužili. Naopak po návratu z trestné lavice mohl skórovat Tvrzník, Pance ale v sólu nepřekonal.

I ve třetí části zahodili Medvědi několik šancí. Tu největší neproměnil Diviš. V závěru pak hosté doplatili na nedisciplinovanost. Při vyloučení Nedvěda nejprve Štrach trefil tyč berounské branky, v 55. minutě ale již bylo vyrovnáno. Střelou od modré se prosadil Protivný. Poté již gól nepadl a zápas dospěl do prodloužení. To se hrálo jen 82 vteřin. Pak překonal Sedlák se štěstím Cikánka a rozhodl tak o tom, že si Medvědi nakonec odvezli bod, ačkoliv na dosah měli všechny tři.

Branky: 55. Protivný, 62. Sedlák (Hradecký) – 24. Diviš (Pavel). Rozhodčí: Wagner. Vyloučení: 8:10 navíc Svoboda (Z) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 1562. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:0.

Beroun: Cikánek - Nedvěd, Bolf, Růžička, Vojta, Braniš, Malý - Rudovský, Švagrovský, Kupec, Diviš, Vlček, Besser, Šinágl, Pavel, Valský, Tvrzník, Karpov, Tůma.