Šumperk - Beroun 3:5

Medvědi začali aktivně, Pavel se Švagrovským ale velké šance neproměnili. Hostése nakonec do vedení přece jen dostali, když Nedvěd v početní výhodě prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Jenže radost hostů netrvala dlouho. Novotný nejprve neviděl střelu Švaňhala a ve 13. minutě dokonal obrat Potočný - 2:1. Medvědi ovšem v první třetině dokázali srovnat krok a opět v přesilovce. Tentokrát se prosadil Diviš.

V samém úvodu druhé třetiny pak Berounští využili třetí přesilovku. Po pěkné přihrávce Nedvěda se trefil Švagrovský - 2:3. Pak mohli Medvědi doplatit na nedisciplinovanost, dvě minuty ve třech ale hosté se štěstím ubránili. A ve 34. minutě Berounští opět udeřili. Hylák vyrazil puk přímo k Divišovi, který se nemýlil - 2:4. V závěru druhé třetiny ovšem po zbytečném faulu Medvědů měl domácí Šumperk velký tlak a Novotný v berounské brance měl co dělat, aby neinkasoval.

Vstup do třetí části se Medvědům vůbec nepovedl. Šumperk totiž snížil na rozdíl jediné branky hned po sedmi vteřinách. Medvědi poté měli k dispozici několik přesilovek, odskočit ale Drakům nedokázali. Naopak při šancích domácích musel čarovat Novotný. Za hlavu se chytal především domácí Pospíšil, který již měl ruce nad hlavou, ale berounský brankář jej neuvěřitelně vychytal. V závěru Medvědi s přehledem bránili těsný náskok, navíc v 59. minutě dopravil puk do prázdné branky Besser a bylo rozhodnuto.

Branky:12. Švaňhal (Hulva), 13. Potočný (Janečka, Rimmel), 41. Mihalík (Potočný) - 11. Nedvěd (Šinágl), 19. Diviš (Valský), 21. Švagrovský (Nedvěd), 35. Diviš (Růžička, Vlček), 59. Besser. Rozhodčí: Florian. Vyloučení: 9:5 navíc Chatrnúch (Š)aDiviš (B)10 min OT. Využití: 1:4. Třetiny: 2:2, 0:2, 1:0.

Salith Šumperk: Hylák – Chatrných, Zukal, Sedlák, Ondráček, Rimmel, Novotný, Kaďorek, Potočný, Mihalík, Antonovič, Daneček J. , Hulva, Přeučil, Janečka, Podešva, Pospíšil, Orsava, Noga, Pekr, Švaňhal

HC Berounští Medvědi: Novotný F.– Nedvěd, Cunik, Růžička, Kaláb, Malý, Braniš, Vošmik, Rudovský, Švagrovský, Novotný J., Valský, Diviš, Vlček, Besser, Šinágl, Pavel, Luňák, Karpov.