Chrudim – Beroun 2:1p

V hodně průměrném utkání se spíše bojovalo, než hrál pohledný hokej. Medvědi v první dvacetiminutovce přežili dvě oslabení, inkasovali ale paradoxně ve vlasní přesilovce. Radil vypíchl jednomu z berounských obránců puk na modré čáře a následný brejk zakončil Buchtele pěkným blafákem. O minutu později mohl vyrovnat Kupec, ležícího Landsmana ale nepřekonal. Medvědi se dočkali až v 19. minutě. V první šanci sice Diviš, který přišel vypomoct Medvědům z Kladna formou střídavých startů, ještě neuspěl, v čase 18.21 se ale mohli hosté radovat. Diviš vyrovnal na 1:1.

Ve druhé části se spíše bojovalo ve středním pásmu a šancí bylo k vidění minimum. Skóre se nezměnilo ani v úvodu třetí třetiny, kdy byli aktivnější domácí hokejisté. Vyrovnaný zápas nakonec dospěl k remíze po šedesáti minutách. Jenže v čase 59.34 byli Medvědi potrestáni za špatné střídání a následnou přesilovku čtyři na tři v prodloužení domácí dokázali zužitkovat. V úvodu 62. minuty propálil Přikryla od modré Mocek. Berounští hokejisté si tak z Chrudimi odvezli bod.

Branky: 13. Buchtele (Radil), 62. Mocek (Semorád) – 19. Diviš (Šinágl, Cunik). Rozhodčí: Vampola - Čížek, Prchal. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 520. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:0 – 1:0.