MOST – BEROUN 2:3

V prvním dějství byli lepší berounští hokejisté, kteří se také dostali do vedení, když kapitán Švagrovský v přesilovce tečoval Soldánovu střelu. Když pak v úvodu druhé třetiny zvýšil hodně kuriózní trefou Poletín, vypadalo to s Medvědy dobře, jenže o minutu později se domácí gólem Vachovce vrátili do zápasu. Medvědi pak měli řadu tutových šancí, skórovat ale mohli i domácí. Most nakonec dokázal vyrovnat ve 49. minutě. Medvědi ovšem nesložili zbraně a o pět minut později Stromko po úniku dva na jednoho v akrobatické pozici vrátil berounskému celku vedení. To nakonec hosté udrželi, v poslední minutě ale přežili klinickou smrt, Charousek totiž nastřelil břevno.

Branky: 25. Vachovec (Nedrda, Charousek), 49. Divíšek (Nedrda) – 12. Švagrovský (Soldán , Hašek), 24. Poletín (Besser), 54. Stromko (Hašek). Rozhodčí: Vampola. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Třetiny: 0:1, 1:1, 1:1.

Beroun: Slipčenko – Malý, Sobotka, Jebavý, Soldán, Špelda, Barák, Veselý – Kupec, Švagrovský, Doležal – Vlček, Hašek, Stromko – Poletín, Pavel, Besser – Milfait.