V sobotu a v pondělí čekají Medvědy opět zápasy na půdě soupeřů. V sobotu se Beroun představí na půdě Dukly Jihlava. Ta aktuálně okupuje šesté místo tabulky. Dukle se ovšem v poslední době nijak zvlášť nedaří. Z posledních čtyř utkání Jihlava vybojovala jen čtyři body. Dodejme, že Medvědi v prvním vzájemném utkání Jihlavu porazili na své půdě 3:1. V berounském dresu se v tomto utkání dvakrát prosadil Rudovský a třetí gól přidal Besser.

V pondělí se pak Beroun představí na ledu Havlíčkova Brodu. Mužstvo Rebelu je na tom stejně jako Jihlava, rovněž má na kontě 31 bodů. Havlíčkův Brod, který je farmou Slavie Praha v posledních čtyřech utkáních třikrát bodoval a připsal si šest bodů. I s mužstvem Havlíčkova Brodu si Medvědi na domácí půdě dokázali v letošní sezoně poradit, a to v poměru 3:2. Za Beroun vstřelil dvě branky obránce Růžička a jednou skóroval Šinágl.

Medvědi se představí na své půdě až ve středu, kdy v hodně důležitém střetnutí hostí celek Kadaně.

Delegace rozhodčích: Jihlava – Beroun (Lacina – Arazimová, Špringl), Havlíčkův Brod – Beroun (Horák – Dančišin, Matějček), Beroun – Kadaň (Úlehla – Arazimová, Špringl).