Beroun - Plzeň 2:3

V brance Medvědů nastoupil kanadský brankář Carlo Dirienzo a v utkání předvedl výtečný výkon. Hosté byli dle očekávání lepší, Medvědi ovšem bojovali a také se dostali do vedení, když v 7. minutě Kořínek propálil Mazance. Přestože pak Dirienzo několikrát čaroval, ve 14. minutě Růžička v přesilovce srovnal na 1:1. Plzeň pak mohla jít několikrát do vedení, jenže hosté neproměnili dlouhou přesilovku pět na tři a několikrát je fantästicky vychytal Dirienzo. A když neuspěly ani plzeňské hvězdy Straka, Pletka, Vlasák a Kratěna, udeřili v závěru druhé třetiny domácí. Po závaru před Mazancem nekompromisně zavěsil Doležal a Beroun opět vedl.  Na přelomu druhé a třetí třetiny pak Medvědi neproměnili dlouhou dvojnásobnou přesilovku a po chvilce pak přišel trest. V přesilovce srovnal na 2:2 Lev. Jedenáct minut před koncem mohl Beroun potřetí poslat do vedení Vítek, který ale napálil břevno. Vzápětí pak Plzeň dala vítězný gól. A ten byl pro domácí hodně nešťastný. Jeden z domácích obránců si chtěl rukou stáhnout puk ze vzduchu, jenže to udělal tak nešťastně, že kotouč skončil za zády bezmocného brankáře. Medvědi se pak snažili o vyrovnání, toho se ale nedočkali. Naproti tomu Dirienzo ještě několikrát předvedl své kvality, když vychytal například sólo Straky. Berounští hokejisté nakonec prohráli po velkém boji 2:3. Již v úterý je čeká další zápas, tentokrát přivítají od 17.30 hodin Litoměřice.

Branky: 7. Kořínek (Doležal, Milfait), 38. Doležal - 14. Růžička (Kratěna, Kovář), 46. Lev (Gulaš), 49. Vlasák. Rozhodčí: Lacina. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:2. Diváci: 400. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:2.

HC Berounští Medvědi: Dirienzo - Jebavý, Malý, Hertl, Vítek, Kořínek, Martinec, Jeník - Doležal, Stromko, Milfait, Palaščák, Karpov, Summerauer, Csanyi, Bárta, Gengel, Trojan, Hošťálek, Videlka.

HC Plzeň 1929: Mazanec - Frolo, Marušák, Jeřábek, Růžička, St. Pierre, Mozík - Vlasák, Straka, Gulaš, Pletka, Kovář, Kratěna, Lev, Sedláček, Heřman, Johnson, Pitule, Dvořák.