BEROUN – M. BOLESLAV 3:4 SN

První třetina se domácím vůbec nepovedla. Medvědi své soupeře nedohrávali, nebyli důslední v obraně a Boleslavští tvrdě trestali. Skóre se poprvé změnilo v 6. minutě kdy Pabiška vystřelil zpoza obránce a jeho nenápadný pokus skončil za zády Dirienza. O dvě minuty později přidali hosté další branku. Berounská obrana zapomněla na Drábka, který si krásně sjel mezi kruhy a po ukázkovém pasu od Loskota z první nedal Dirienzovi šanci.

V polovině prvního dějství se Medvědi mohli vrátit do zápasu, hosté ale 100 vteřin ve třech přežili bez újmy. V závěru třetiny pak Boleslavští přidali třetí úder. Jiránek přihrál zpoza branky Kafkovi, který pohodlně zakončil k tyči.

O přestávce prolétla kabinou Medvědů bouřka a účinek byl okamžitý. Nejprve v přesilovce pět na tři skóroval Gengel a vzápětí z dorážky snížil na 2:3 Stromko. Berounští byli rázem lepším celkem. Padělek krásně vysunul Gengela, který ale sólo neproměnil. Na vyrovnání si Berounští museli počkat až do 29. minuty. To oba obránci hostů předvedli neskutečné chyby a Karpov následně těžil z dobrého napadání – 3:3. Boleslavským pak trochu začaly pochodovat nervy a k vidění byla i solidní hromadná bitka. Hosté se ale po chvíli vzpamatovali a mohli jít opět do vedení. Berounu ale pomohla tyč. Medvědi v euforii hodně útočili, ale také občas propadli. Několik přečíslení ovšem skvěle pochytal Dirienzo, který od začátku druhého dějství doslova zavřel branku.

Ve třetím dějství byly k vidění šance na obou stranách, v závěru ale měli blíže k vítězství domácí. 95 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři v samém závěru ale Medvědi neproměnili, byť měli několik velkých šancí. O vítězi tak musely rozhodnout nájezdy. Zatímco na straně hostů uspěli jak Kafka, Vrbata tak i Jiránek, za Beroun proměnil jen Padělek.