Beroun – Most 4:3

V utkání plném vyloučení, kdy rozhodčí rozdal celkem 89 trestných minut, rozhodli Medvědi o svém vítězství již v prvních dvou třetinách. V 10. minutě se prosadil Langer a o necelé dvě minuty později přidal druhý gól Martin Kohout. Hostujícímu celku se podařilo snížit v čase 31:00 brankou Šenkeříka, ovšem Medvědy za minutu poslal zpět do dvoubrankového vedení Daniel Machek. Když se před koncem druhé části trefil podruhé v zápase za záda mosteckého gólmana Kohout, vypadalo to že zápas bude jasnou záležitostí. Jenže hosté se nevzdali a utkání řádně zdramatizovali. V 51. minutě dostal puk za záda berounského brankáře Dolanský a v 57. minutě vsítil kontaktní gól kapitán hostí Lukáš Sýkora. Závěrečné minuty přinesly pořádné drama, protože na trestné lavici seděl berounský Kadaník, ale hostům se i přes velkou snahu vyrovnat nepodařilo.

Branky: 10. Langer, 11. Kohout, 33. Machek (Kadaník), 40. Kohout (Machek) - 32. Šenkeřík, 51. Dolanský, 57. Sýkora. Vyloučení: 13:16 navíc Langer (B) 10 min., Kadaník (B) 5 min plus do konce utkání. Diváků: 120. Třetiny: 2:0, 2:1, 0:2.

Beroun: Slysarchuk, Rotta, Žáček, Machek, Hošek, Mottl, Tomášek, Dejdar, Krásl, Pokorný, Kohout, Pešek, Oždian, Paták, Liprt, Bakule, Langer, Míka, Kochubey, Klindera, Kadaník, Slavata.