Dnes to v přesilovkách vypadalo, jako by obráncům chybělo víc klidu. Byli zbytečně pasivní.

Hráli jsme velice špatně přesilovky, které rozhodují zápasy. Chybí nám trochu klid na hokejkách, protože v tabulce jsme na tom velice špatně a z toho pramení nervozita. Na přesilovkách musíme zapracovat.

Budete měnit formace, popřípadě budete chtít posílit kádr?

To se musíte zeptat vedení. Já tu jsem od pondělí, mám za sebou dva zápasy. S mužstvem se teprve sžívám. Máme několik zraněných, kteří se uzdravují. Uvidíme, jestli nám Sparta půjčí dva hráče z áčka, které jsme tu měli. To budeme vědět v pondělí.

Zmínil jste že chybí hráčům klid. Máte návod na nějakou ozdravnou psychologickou kůru?

Kdybych měl nějakého psychologa, tak bych ho doporučil (smích). Hráči se z toho musí dostat sami, sezona je dlouhá. Tábor byl v závěru lepší. My bychom potřebovali dát dva slepené góly, jako dal Tábor. To by mužstvo nakoplo, začali bychom hrát trochu s klidem.

Jak bylo náročné přejít od mládeže k seniorům a jaký byl první týden v Berouně?

Člověk nad tím tolik nepřemýšlí, když dostane takovou nabídku, to se neodmítá. Plno kluků tady znám, s Karlem Najmanem se také znám ze Sparty. S tím problém nebyl. Mužstvo chce pracovat, to je obrovské pozitivum. Musíme hlavně zlepšit přesilové hry.

Stihl jste již schůzku s Davidem Volkem?

Mluvili jsme spolu dvakrát. Měli jsme schůzku, prodebatovali jsme, jaký je zde kádr a jaký se tu hraje systém.

Co je nejsilnější stránkou berounského mančaftu?

Je to mladý tým. Mužstvo chce pracovat, a to je obrovská výhoda. Na tréninku se všichni snaží na sto procent. Věřím, že se v průběhu času zlepšíme. Musíme se jedním vítězstvím nakopne a věřím, že pak to půjde.