Richard Žemlička (Beroun): V první třetině jsme měli nějaké šance, které jsme ale neproměnili. Máme mladé mužstvo, jsou situace, které neřešíme tak, jak bychom měli. Bylo tam množství chyb. Ve třetí třetině jsme do toho šli na krev. Rozhodly přesilovky. Dvakrát jsme ubránili minutu a půl dlouhé oslabení tři na pět a ještě tři na čtyři, ale poté jsme shodou okolností dostali gól na konci přesilovky pět na čtyři na 2:1. Mužstvo bojovalo až do konce, za to jim skládám absolutorium. Z prodloužení jsme měli strach, protože ho dlouhodbě nehrajeme dobře. z dvanácti prodloužení jsme desetkrát prohráli. Dnes jsme měli v penaltách štěstí.

Milan Kastner (Znojmo): Přijeli jsme hrát se čtyřmi útoky a v tomto prostředí to nebylo úplně ideální. Neřekl bych, že jsme hráli úplně zanďoura. Zápas byl velice vyrovnaný. Asi jsme si vítězství promarnili v přesilovkách. Měli jsme k dispozici přesiloku pět na tři a čtyři na tři. Obě jsme sehráli velice špatně. Domácí nás v poslední třetině přehráli a dokázali zápas srovnat, v závěru jsme byli horší. Pak domácí rozhodli v nájezdech. To je vabank. Ani bych to nehodnotil, že jsme zklamali, ale nic extra jsme nepředvedli.