Berounské Lvice vyhrály 1.ligu žen po patnácti letech a tak právě Václav Roztočil rychle vymyslel akci nazvanou Medaliáda, na které bude hlavním programem předání zlatých medailí a poháru pro mistra. Roztočil zve všechny fanoušky a pozval i slavnostní hosty.

"Mám slíbenou účast Jiřího Bessera, tedy bývalého ministra kultury, bývalého starostu města a hokejového nadšence. Snad dorazí i Berouňák Leoš Mareš. Budou u toho i jedny z nejlepší hokejistek republiky, sestry Alexandra a Sandra Halounovy, které musely zůstat doma a kupodivu nejsou na MS v Kanadě," říká Roztočil, jehož absence skvělých hráčem na vrcholné akci dost štve.

Aspoň tedy budou u berounské slávy, kterou vyšperkoval Roztočil hezkou vzpomínkou na jednu z prvních televizních reportáží ze ženského hokeje, kterou v roce 1986 připravil pořad Branky-body-sekundy. "Dnes již hokejistky bruslí o něco lépe a i hokej je koukatelný. A myslím, že to je dobře. Však také IIHF na několikátý pokus dává těmto aktivitám zelenou a za tu dobu to byl krátký časový úsek, ale velký skok dopředu," dodal Roztočil.

| Video: Youtube