Po dohodě s vedením se Nash do přípravy Rytířů zapojí až po odehrání úvodních dvou přípravných duelů, tedy v úvodu srpna. „Brendon tu velmi dobře odehrál dvě sezony, smlouvu jsme s ním chtěli prodloužit hned po postupu do extraligy, teď je to černé na bílém,“ řekl manažer Kladna David Čermák.

A podpis si pochvaloval i Kanaďan, jehož zdobí herní přehled, dokonalá práce s pukem a prudká a přesná střela. „Moc se těším na další sezonu v Kladně. Myslím, že ty předchozí byly povedené a budu se snažit na ně navázat. Teď to ale bude konečně v extralize. Hrát s Rytíři nejvyšší českou soutěž je nová výzva,“ je rád Brendon Nash, jenž se v týmu opět sejde s Davidem Stachem, s nímž válcovali první ligu před čtyřmi lety a oba se (spolu se střelcem Vítězslavem Bílkem) stali na svých postech rekordmany ligy.

Další kanadské posily, o kterých se mluví, ještě nedorazily, ale majitel Rytířů Jaromír Jágr minimálně jednu ještě slíbil. „Snažíme se v rámci našich možností co nejlépe posílit a děláme pro to maximum. Zatím nám vše nevyšlo podle představ, ale ještě jednoho Kanaďana rozhodně chceme,“ řekl pro klubový server slavný hráč.

close Kladno hostilo v replikách historických dresů Porubu. Brendon Nash info Zdroj: Roman Mareš zoom_in